"Хід королеви" флешмоб "Міссіс Шью"

  • автор: Ксенія Cамойлич
  • дата: 02.01.2022
  • складність:
Подобається  3
Поділитись:

Опис


На зимовий флешмоб "Хід королеви" я підготувала образ принцеси-воїна, яка прийшла в чорній сукні та залізних обладунках, сплетених разом з молодшою сестрою у темні передноворічні ночі, на зустріч з майстринями дніпровського клубу "Міссіс Шью".

Ця сукня є настільки базовою та універсальною, що до останньої хвилини не могла визначитись в який зі стилів її виводити (і спортивний, і класичний, і історичний, і щось з сучасних). Вона сподобалась мені ще в анонсі журналу, жоден з випусків так не чекала, як за листопад, бо хотіла швидше пошити її.

Топ з перлинок сплела за власною моделлю. Знайшла дуже багато варіантів в Пінтересті, прототипом став топ Bevza, на Ютубі є схеми плетіння того топу. 

Плели паралельно з сестрою Софією дві прямокутні полоси, які потім поєднала між собою (довжина вийшла  65 см, загальна ширина 13 см). Перлинки скляні у кольорі мокрий асфальт нанизували на волосінь (лєску) товщиною 0,4 мм. Перебрали всі голки, що були вдома, якщо волосінь проходила у вушко, то ця голка не проходила в перлинку. Тож вимушені були плести повністю вручну.

В прототипі використовували акрилові перлинки, та мені не подабалась їх штучність. То обрала скляні - а відповідно і досить важкі перлинки. На топ пішло 13 низок по 145 штук = 1885 перлинок, розмір 6 мм.

Тож потрібні були більш товсті бретелі. Обрала бретелі від сукні 114 05/2014 (до речі колись її шила, гарна модель). По плечовому шву за моделлю булі складка, яку прибрала. Бретелі виготовлені з чорної еко-шкіри, досить щільної, підкладка вишневого кольору. Люверси пробивала самостійно, задіяні  двох розмірів - на бретелях 12 мм, на спинці на 8 мм. Колір обрала темний метал.

Стрічок накупила цілий мішечок різних, брала все, що було в крамниці сріблястого і чорного кольору. Задіяла в шнурівці чорний та сріблястий сутаж та ще чорний переплетений шнур.

Спинку треба трохи переробити, зробила її прямокутною, а треба було трапецію, щоб краще по спинці прилягалою Їі перероблю. А так, в цілому дуже подобається результат. Якби не зустріч з клубом, ще довго виношувала б план цього топу.

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

З новим роком! Яка надзвичайна ідея та майстерне виконання! Ви з сестричкою дуже творчі і наполегливі. Передивляюсь фото вже по 5-му колу - вишукано, небанально, стильно - насолода для очей :)

Крутейшая идея и потрясающее воплощение! ВАУ!!!! Сказать, что я в восторге - ничего не сказать! По-королевски красиво и женственно воинственно!:))))

Ксеніє, люблю ваші проєкти - складні, неординарні, виконані з любов'ю до кожної деталі. Цей образ хочеться передивлятися і роздивлятися. Браво! Дякую за естетичну насолоду і натхнення до шиття.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет із баскою та ременем

Як жіночно! Легкий приталений жакет із запахом і баскою формує звабливий силует «пісочний...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня трикотажна з фігурним ліфом

Святково і одночасно дуже зручно: сукня з шовкового трикотажу з глибоким V-подібним вирізом,...

39.90 грн.

Блузка та пояс

Блузка довжиною до стегон, із запахом на двох прихованих ґудзиках виручить вас в будь-якій...

39.90 грн.