Осіння шубка

  • автор: Marianna Kalyna
  • дата: 22.11.2015
  • складність:
Подобається  3
Поділитись:

Опис


Мод 102. 

Цю шубку я пошила ще у 2013 році. Це перша робота з хутром. (Хутро штучне). Сміття з цього хутра дуже багато. 

Спочатку я хотіла хутряного жилета, але в результаті получилась міні шубка. Покроїла хутро згідно викрійки - поміряла - жах! Фасон не мій, або викрійка не для жилета. Вирішила рукавчик подовжити на скільки було залишку хутра + додала комір стійку.  В результаті зрозуміла, що рукав реглан для мене річ дуже сумнівна. Пришила 3 гудзики, зробила петельки з тонкої гумки. Шубка на підкладці. Довжину зробла меншу, ніж запропонована у журналі. Ношу з широким шкіряним поясом або без - така собі розмахайка.

Сказати, що я від виробу у захваті - не можу. Але до вузьких джинсів і кофти (4/2014 мод 111) - варіант можливий. А моїй подрузі такий образ до вподоби.

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Нед, 22/11/2015 - 21:00
автор: ганна

Мне тоже очень понравилось!Вам идет!Шубка чудесная.

Пон, 23/11/2015 - 08:34
автор: Олена Рапова

Мар'яно, майстрині зазвичай найкритичніші до самих себе:) Шубка (чи хутряний жакетик) виглядає дуже симпатично. Красиві осінні фотографії. Такого теплого листопада я щось не пригадую. Учора в Херсоні було +18 градусів. Спека неможлива)))

Якось я шила пальто зі штучного хутра "під каракуль". Щоб було менше сміття робила таке. Після розкрою кожну деталь, не рухаючи з місця, акуратно по зрізах обкачувала липким роликом. Він знімав залишки обрізаного хутра. Потім обкачувала місце розкрою. Так було значно охайніше працювати.

Пон, 23/11/2015 - 11:52
автор: Marianna Kalyna

Дякую, Ганно та Олено. Осінь дійсно цього року дуже довга і тепла. У нас, правда, вже задощило, а от вчора згадала про свої золото-осінні фотографії. Оленко, дякую за пораду - дійсно ролик збере все сміттячко. Я це хутро кроїла на цалофані, потім на подвір"ї все трусила (сусіди були в шоці) і ще квартиру пилососила після того крою.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка з баскою і сорочковим коміром

Скільки жіночої грації і шляхетності в блузці з сорочковим коміром, наскрізнию потайною застібкою...

33.50грн.

Зараз переглядають

Жакет з приспущеними проймами

Гра чорного і білого, блиску і матовості перетворює наш  жакет з приспущеними проймами і...

33.50грн.

Сукня з відкритою спиною

Білі рельєфні тканини прекрасно відтіняють засмаглу шкіру. Бретель-петля залишає плечі і спину...

33.50грн.