0
Акція 1+1=3

Прогулянки містом, або Брюки в піжамному стилі

  • автор: Лариса П.
  • дата: 19.06.2017
3
Поділитись:

Опис


Вирішила сьогодні представити піжамний лук.

Давно ходжу "навкруги" нього, але якось ніяк не було нагоди. Чи зорі не ставали :) І ось нарешті.

Все почалося з купівлі тканини. Тканина рамі (ramie) - сучасний, єкологічний матеріал із азіатської кропиви. Його унікальність полягає в тому, что тканина у 7 разів міцніша за бавовну або шовк, а також при виробництві не обробляється хімічними речовинами. 

Давно мріяла про щось із "піжамного". Але цей тренд досить суперечливий і сворений для сміливих. Але мене він надихає і заворожує. Носити піжамний стиль потрібно весело, з гарним настроєм. Невимушеність - секрет того, щоб виглядати у "піжамі" природньо і модно. А хто, як не дитина, вміє бути щирою і розкутою?

Вирішено! Шию для малечі. Надумала почати з малого і обрала тільки одну "піжамну" річ - брюки. Додаємо топ, на ніжки - сандалики ,і можна сміливо відправлятися на прогулянку великим містом.

Наразі, тканина і образ знайшли один одного :)

Щодо викрійки. Нічого не міняла. Тільки внизу вставила резиночки. Брала розмір 116. Хоча донечка і худенька в мене, інші речі шию на розмір-два "вужчими", та тут вирішила, що свобода облягання буде тільки на руку. І не прогадала.

PS. За час прогулянки не одноразово ловила на донці погляди київських модниць ))))

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Які гарні штанці, я б також очей не зводила, хоча я мама хлопчика :) А в поєднанні з жакетом - то завсім пісня вийшла! Дуже сподобались і штанці, і як скомпонували їх з іншими речами. На мій погляд, цей предмет повинен бути в гардеробі і дорослої людини :) На цей час і собі підшукую необхідну тканину.

Світлано, дякую! Рада, що сподобалось ;)

Виважений хід - приміряти новий стиль на малечі:) Мені здається, що діткам "піжамний" стиль взагалі показаний - зручно, невимушено, те, що і треба для вільних рухів і забавок. 

Дуже стильний комплект, донечка - як маленька квіточка.

Зачекайте будь-ласка