0

Готуємось до осені. Хочу в журнал Burda 11/2016

Для тих, у кого немає звички складати руки на пів-шляху до своєї мрії,  ми запускаємо новий етап конкурсу #хочувжурнал. Нам дуже приємно бачити нові бличчя серед учасниць фотофоруму та нові роботи вже добрих знайомих. Тому запрошуємо взяти участь усіх охочих у нашому конкурсі #хочувжурнал Burda 11/2016.

 

 

Для нового творчого проекту в учасниць буде рівно місяць починаючи із сьогоднішнього дня. Для уважних редакція, як завжди, підготувала маленький "секрет", знаючи який ви зможете легко перемогти у конкурсі. 

 

Порада 1: дотримуйтесь правил

По-перше, для цього потрібно придабати саме електронну викрійку і саме в період проведення конкурсу.

А далі все значно простіше! Розмістіть свою роботу на "Фотофорумі" з написом #хочувжурнал, дотримуючись усіх нижче зазначених порад стосовно опису та фотографій.

 

ПОРАДА 2: ПРИДІЛІТЬ УВАГУ ОФОРМЛЕННЮ СВОЄЇ РОБОТИ

Дотримуватись усіх порад стосовно опису та фотографій не менш важливо. Ми хочемо зробити публікацію в журналі гарною та яскравою, щоб ваш успіх надихав кожну читатчку Burda Style!

 

Приготуємось до прохолодного сезону разом! Затишні та теплі моделі будуть доречними не лише у вашому гардеробі, а й на сторінках журналу.

Отже, взяти участь у конкурсі #хочувжурнал Burda 11/2016 можна з 6.09.2016 по 6.10.2016!

 

Цього року редакція планує провести ще один етап, після чого зробити перерву та повернутись аж наступного року! Не баріться із прийняттям рішення, адже саме ваша робота може змінити вигляд нового випуску.

 

 

 
7
Поділитись:
+ коментувати

7 Коментарів

Дівчата, не прогавте свій шанс!

Відчуття перемоги -  неймовірні. Рекомендую  всім без винятку, протипоказань немає. Перевірила на собі - дуже ефективно : підвищує настрій, додає впевненості та навіть надихає і окриляє! 

 Чудово! Я з радістю візьму участь у конкурсі! 

Yuliana! Ви неодмінно виграєте! У мене вийшло лише з третьоі спроби, але ж вийшло. Успіху вам і творчого натхнення! 

:) дякую! Я також бажаю всім успіху! Я впевнена,що цей конкурс буде стимулом для багатьох майстринь не просто пошити річ,  а й творчо обіграти її, створюючи образ!

Допоможіть, будь-ласка, виправити проблему! Не завантажуються фотографії в новоствореному виробі на форумі.

Доброго дня, можливо фотографії мають велику вагу. Спробуйте зменшити розмір до 1200х900 пікселів

Дякую. Зараз спробую.

Хіт продажу