0
Акція 1+1=3

Кольє вишите бісером

  • автор: Ольга Карась
  • дата: 21.09.2016
11
Поділитись:

Опис


Ви зараз подивились на фото та вирішили почитати опис і, напевно, думаєте, що я розповім про створення, про технологію... А от ні!  Для мене будь-яка річ, а особливо прикраса, яку я вдягаю, а тим більше, роблю власноруч мусить бути певним символом і для мене це найважливіше.

 

Птахам можна літати, чого нам ніколи не осягнути. Це наче сягати висоти самих мрій. Для мене ця робота і є втіленням того самого значення "творчості". А порівняння екскізу і вже готового кольє справа взагалі магічна.

 

Якщо вам сподобалась робота-зберігайте у вибране)

Якщо вас зацікавили деталі - пишіть у коментарях!) Може зізрію на майстер-клас.

 

Усім творчого настрою!

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Олю, яка краса! Яскраво, стильно та талановито! Ескізи магічні та й втілення їх достойне. Ексклюзив - одним словом. Дуже сподобалось! Захоплююсь. Опишіть, будь ласка, на чому вишивалии, чи дублювали і чим? Дякую!

Дуже дякую) Коли говорять про талант, то змушують мене трохи червоніти. Але це неймовірно приємно, коли роботі дають таку високу оцінку.
Вишивала по цупкій бавовні із покриттям, тому ущільнювати тканину не знадобилось. Кожна деталь має три шари: полотно із вишивкою, тонка картонова форма та шкіра.

Олю, дякую за відповідь! Робота, справді, дуже достойна та гідна найвищих оцінок! Таке кольє не загубиться серед сучасного розмаїття прикрас та однозначно виділяється своєю енегретикою. Щоб створювати подібні речі, дійсно, потрібно мати талант! Хочу ще, дайош майстер-клас?! )) 

Олю, краса неймовірна! 

То ви своїми ручками бісером? А ескіз готовий знайшли? 

Творча людина. Навіть опис загадковий:) Майстер-клас в студію!

Велике дякую) 70 відсотків моїх прикрас вланого виробництва)
Ні-ні, ескіз робила в акварелі також сама. Правда тут трошки намучилась. Не могла знайти фото ари в польоті, тому трошки намудрувала з анатомією птаха))

Олю, я просто вражена - то ви справжній художник! 

Навіть не мрію намалювати щось подібне. Талант.

Довго довелося працювати над створенням цього шедевру?

Ні, справді, художник - то надто голосно. Просто в мене було щось на кшталт класичного виховання "благородної дівиці 19-го століття")))

Не кольє, а шедевр!!! Я такого ще не бачила! Яка кропітка і акуратна робота! Олю, я у захваті!!!

Дякую) Зараз на сьомому небі, від таких компліментів)

Ольга,  це шось неймовірне! Я теж за майстер-клас! Буде чим в зимку зайнятись, коли усе замете)

Дякую)) Ну що ж, як тут відмовити)

Зачекайте будь-ласка