0
Акція 1+1=3

Неймовірна легкість

  • автор: Ольга Карась
  • дата: 10.09.2015
10
Поділитись:

Опис


Особисто я не шила цю сукню, але приймала в цьому безпосередню участь!) Крім того, цей досвід дуже важливий, адже модель (6/2013 № 103) ми змінили відповідно до особливостей тканини.
Мені неймовірно сподобався пастельно-рожевий колір, що лишався у залишках, і я незамислюючись придбала його.

Зміна тканини

Атласу в тон, на підкладку я не знайшла, крім того будь яка інша тканина виглядала надто агресивно із таким тендітним шифоном. Я вирішила взяти, таке ж полотно, але персикового відтінку. Вийшло дуже гармонічно, така собі сукня із "секретом", коли розріз розвівається, тоді видно інший тон підкладки.

Трохи фантазіїї
Саму модель, теж довелось трохи змінити."Верх" через структуру полотна  виглядав не дуже гарно із асиметричними складинками, тому ми розкроїли на дві симетричні частини, а передній шов  прикрасили паєтками, в тон підкладки.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Незважважаючи хто шо шив ,сукня пречудова!Вам пасуЭ!Вибачте,не усi лiтери маю.

Дякую)
Сподіваюсь мій дебют вже не за горами!) Лишається лише вибір машинки, яку, на жаль, я ще не вибрала.

Неймовірно повітряна сукня. Вам пасує. Гарних вам починань.

Олю, у Вас гарний смак. Новий український сайт - гарний привід почати самостійну швацьку творчість:)

Ви у ній, як фея! Ця викройка дуже вдала, я вже теж нею користувалась.

Сукня дуже гарна, легка, ніжна. Це пасаж в Одесі?

Дякую.)Пасаж та філармонія в Одесі.)

Олю, вітання!Сукня просто суперова!Бездоганний вибір тканини і Образу!рожева пастель і довжина як кажуть "в пол" - маст хев для усіх червоних доріжок. Селебріті за таку б віддали пів-царства.Не знаю, чи доречно спитати до якого виходу у світ це шилося?

Сукня дійсно сидить дуже гарно. Хочу сама скористатись викрійкою верха саме як у вас. Підскажіть, вшивали замочок чи посадили на резиночки по талії?

Ольга права, вот так и выглядят феи ! изменения которые вы сделали только пошли на пользу этой модели. Как только найду этот журнал обязательно сошью. Мне приходила в голову такая идея с 2 слоями ткани но все не подворачивался случай проверить, теберь вижу что это супер !!!

Зачекайте будь-ласка