0

Коригуємо викрійку брюк. Частина 2

Виправлення, пов'язані з особливостями фігури або постави

 

 

Припустимо, що ви точно співвіднесли викрійку з вашими мірками, але може статися, що під час примірки потрібні нові виправлення - у разі, якщо у вас дуже опуклі або пласкі сідниці, худі або повні стегна або, що дуже часто зустрічається, стегна мають різну висоту. На вже пошитих брюках такі виправлення не завжди призводять до задовільних результатів.

 

ТОМУ МИ РАДИМО: якщо ви ніколи ще не шили брюки або ж при купівлі брюк встановили, що вони не дуже добре сидять, то спочатку пошийте пробну модель. Купіть для цього недорогу, але якможна більш схожу на обрану для брюк тканину, це теж впливає на крій брюк. Застібку-блискавку до пробної моделі можна не пришивати. Розріз брюк на примірці тільки сколіть шпильками, поєднавши лінії середини. Пояс теж не пришивайте. Замініть його репсовою стрічкою необхідної довжини.

 

ВАЖЛИВО: на примірку надіньте черевики, в яких ви будете пізніше ходити, оскільки висота підборів впливає на поставу і разом з тим на посадку брюк. Крім того, попросіть кого-небудь допомогти вам під час примірки, оскільки самі ви не зможете перевірити, як сидять брюки ззаду або внести будь-які виправлення. Брюки сидять бездоганно, якщо при нормальній поставі фігури вони спадають гладко, без зморшок. Однак вони можуть утворювати косі заломи або зморшки. Ми покажемо вам, як правильно наколоти брюки і, відповідно, виправити викрійку. По цій підігнаній по вашій фігурі викрійкці ви будете кроїти брюки з вибраної тканини.

 

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Дуже важливе зауваження щодо примірки з черевиками.

Саме під конкретне взуття на підборах шила собі якось брюки-марлен. Дуже хотілося носити їх і на "низькому ходу", але так не вийде. Тому що брюки повинні закривати певну частину підбора (майже до підлоги). А з пласкою підошвою по тій самій підлозі тягнуться:) 

Хіт продажу