Модель за кадром: світшот із прозорими рукавами

Багатогранність  деяких образів вражає і не дає себе забути так, як цей світшот, що був стилізований із вузькими брюками Burda. Він має вільний крій і звичайний комір-резинку, але його рукави прозорі!  

 

І ми замислилися над можливістю виконати за готовими лекалами світшотів Burda подібну модель із комбінованих тканин. Виявилося, що варіантів значно більше, і не тільки в плані форми, але і виборі стилю.

 

Працюючи із трикотажним полотном найкраще підібрати до щільної основи компаньйон із трикотажної сітки або прозорої тканини, з еластаном або без. Низ рукава можна зробити на манжеті. Для цього вам знадобиться також еластична клейова прокладка в тон матеріалу. Як виконати нижню частину пуловера – пришивну із прозорої тканини – можна знайти в описі пошиття цього пуловера. Широкий підгин на прозорому матеріалі має ефектний вигляд і особливо – акуратно виконані кутики!

 

Пуловер Каталог Burda 2/2018 #6366B, світшот Helene Galwas, легінси Burda Style 12/2020 #114

 

 

Пуловер з оригінальними складками на рукавах наче вигаданий спеціально для такої комбінації з прозорістю – адже він виконується з двошарової тканини. А що, як викроїти рукави тільки із сітки? Романтичний образ створить велюр чи оксамит, як на червоному пуловері. Яку частину рукава викроювати прозорою – одразу видно.

 

Прозорість: 5 модних рішень для літа

 

Пуловер Burda. Шити легко і швидко 3/2019 #3B, світшот із сітки Burda Style 9/2018 #108 

 

Ці авангардні образи від дизайнера Simone Rocha мають нео-романтичний флер який густо вплетений у сучасний костюм. Тут використана така ж комбінація тканин: «спортивний» трикотаж і сітка/тюль.

 

Мікротренди. Унікальна футболка Т-шотка

 

SIMONE ROCHA (фото: matchesfashion)

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки без пояса із застібкою у боковому шві

Вузькі білі брюки без пояса і з застібкою в боковому шві красиво облягають ноги. ...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Пуловер спортивного крою з високими манжетами

Цей пуловер має чарівний вигляд, незважаючи на спортивний крій. Завдяки високим манжетам...

39.90 грн.

Шорти короткі в спортивному стилі

Короткі шорти в спортивному стилі пошиті з в'язаного трикотажного полотна меланжевого забарвлення...

44.90 грн.