Брюки на підкладці: зручність плюс практичність

В інструкціях до викрійок BURDA дуже часто описується техніка шиття брюк без підкладки. Якщо ви цінуєте зручність, яку вона створює, зверніть увагу на те, як пришити підкладку до брюк. До того ж, брюки на підкладці довше зберігатимуть  акуратний вигляд.

 

Підкладка під передніми половинками брюк

Це найпоширеніший вид підкладки. Вона доходить тільки до колін. Кількість підкладкової тканини ви можете визначити по передній половинці брюк.

 

Для розкрою підкладкової тканини викрійку передньої половинки брюк накладіть на тканину так, щоб верхній зріз (лінія талії) лежав на згині тканини. Краї тканини служать нижнім краєм підкладки.

 

Підкладку кроіть з тими ж припусками на шви, що і деталі крою з основної тканини. Лінії швів і нанесену на викрійку розмітку переведіть на підкладку. Деталі з підкладкової тканини приколіть лицьовим боком до виворітного боку передніх половинок брюк і приметайте по контуру. Потім двошарову деталь обробляйте як одношарову.

 

 

Брюки повністю на підкладці

Така обробка обов'язкова при шитті брюк зі шкіри та в тому випадку, якщо тканина неприємна на дотик або прилипає до колготок. Підкладка кроїться за тією ж викрійкою, що і брюки (без пояса). Для брюк, забезпечених кишенями з відрізними бочками, перед розкроєм наклейте викрійку передньої половинки на викрійку бокової частини так, щоб вхід в кишеню сумістився із розміченою лінією входу в кишеню.

 

 

Біля верхнього зрізу утворюється виточка, яка на деталі підкладки закладається складкою. Потім зшийте брюки з підкладкової тканини, припрасуйте і вставте в готові брюки виворітним боком до виворітного боку, сумістивши шви. Підкладку підверніть і приколіть до шва пришивання пояса. Уздовж розрізу приколіть підкладку. Пришийте підкладку вручну до шва пришивання пояса і до тасьм застібки-блискавки. Припуск на підгин низу брюк підкладки підверніть і настрочіть. Підкладка повинна бути коротшою за самі брюки на бл. 2 см.

 

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Пуловер спортивного кроя с высокими манжетами

Этот пуловер выглядит очаровательно, невзирая на спортивный покрой. Благодаря высоким манжетам...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет приталений класичного крою

Класичний жакет, виконаний з тканини букле, оброблений бахромою і доповнений обтягненими...

39.90 грн.

Анорак із застібкою

Окремі деталі, виконані з салатового трикотажу в смужку, надають сірому анораку яскравого вигляду...

39.90 грн.