Прокладення копіювальних стібків і як обійтися без нього: поради початківцям

Прокладення копіювальних стібків вимагає часу і сил, але абсолютно необхідне в разі, коли переведення ліній викрійки іншим способом неможливе.

 

Для прокладення стібків на тонких і делікатних тканинах використовують тонку голку і нитки для шиття, не для зметування. По контуру викрійки прокладіть у дві нитки стібки шва «вперед голку», проколюючи обидва шари тканини, при цьому кожен другий стібок не затягуйте, щоб виходила петля висотою бл. 2 см.

 

Осіннє пальто: 20 стильних моделей простого крою

 

Уздовж прямих країв стібки можуть бути довгі, уздовж округлень - трохи коротші. Крім того, прокладіть стібки уздовж позначених на викрійці ліній і міток, проколюючи папір і обидва шари тканини, при цьому кожен стібок робіть висотою бл. 2 см. 

 

 

Коли всі лінії будуть переведені на тканину, стібки розріжте посередині, викрійку видаліть із тканини. Деталі з тканини обережно розсуньте і розріжте нитки між ними. Таким чином на тканині з'являються лінії, розмічені нитками.

 

Твід & букле: ультрамодна класика!

 

 

Досвідчені кравчині, які економлять час, не прокладають стібки по всіх лініях швів і розмітки, а позначають лише початок і кінець шва. Або ж роблять невеликі надсічки на припусках. Але цей спосіб можливий за умови, що деталі були викроєні з однаковими припусками на шви.

 

Як правильно кроїти тканину

 

Вершини виточок і іншу розмітку на викрійці, наприклад лінію середини переду, входи в кишені тощо, переводять на тканину за допомогою крейди. Для цього по розмітці вколіть шпильки, в кінці розмітки дві шпильки вколіть хрест-навхрест.

 

 

Головки шпильок продавіть крізь папір і викрійку видаліть. Точки вколювання і схрещування шпильок розмітьте крейдою на обох шарах тканини.

 

Рання прем’єра: один образ Енн Гетевей у твідовому пальті

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пальто з широкими рукавами реглан

Візерунчасте пальто, оброблене чорними планками уздовж горловини, пройм і бортів, ніби списане...

35 грн.

Зараз переглядають

Спідниця А-силуету з мереживною планкою по низу

Розкльошена спідниця на вузькому поясі, нижній край оздоблений широкою планкою з мереживного...

40 грн.

Боді з довгими рукавами і широким вирізом

Зручне боді із призбореними по окатах довгими рукавами прикрашене кумедним принтом. У куліски...

35 грн.