Застібка поло з обшивкою крок за кроком

Є різні за складністю способи виконання застібки поло: класичний з пришитими планками або з обробкою однією смугою тканини. Також існує досить проста у пошитті застібка поло з обшивкою. Сьогодні ми покажемо, як вона робиться.

 

Пуловер Burda 6/2019#131 A

 

1. Для виконання застібки поло з обшивкою на лівій половині переду необхідно розмітити лінію розрізу - на відстані від лінії середини переду, рівній половині ширини планки в готовому вигляді. Довжина розрізу дорівнює бажаній довжині застібки.

 

2. Крім цього, вам знадобиться обшивка завширшки, як потрійна ширина планки плюс припуски на шви, і довше розрізу на 3 см. На виворітному боці обшивки розмітьте лінію розрізу на відстані від лівого зрізу, рівній ширині планки плюс припуск.

 

Застібка поло: швидкий спосіб

 

3. Поверх розміченої лінії розрізу припрасуйте смугу прокладки флізелін завширшки, як подвійна ширина планки. Бокові і нижній зрізи обшивки обметайте.

 

4. Обшивку накладіть на перед лицьовим боком до лицьового боку і приколіть, сумістивши лінії розрізу. Лінію розрізу вистрочіть по трьох сторонах у край, при цьому біля кінця розрізу прокладіть 2-3 стібки в поперечному напрямі. Перед розріжте між строчками, в кінці розрізу надсічіть в кути навскоси впритул до строчок.

 

 

5. Обшивку відверніть на виворітний бік. Правий край розрізу приметайте, припрасуйте і вистрочіть у край.

 

Футболка на літо: ще одна не зайва!

 

 

6. Біля лівого краю розрізу обшивку відверніть на розріз. Припуски запрасуйте на обшивку. Для припуску під застібку підверніть обшивку на ширину планки, край приметайте. Внутрішній край обшивки приметайте до шва пришивання і припрасуйте.

 

МК: як виконати застібку-поло на трикотажному виробі

 

 

7. З лицьового боку переду вистрочіть припуск під застібку (лівий край розрізу) уздовж шва пришивання обшивки близько до шва, прихопивши внутрішню половинку обшивки. Уздовж правого краю застібки обметайте петлі. Сколіть застібку і внизу прокладіть поперечну строчку на ширину планки, прихопивши обшивку і припуск під застібку.

 

Світшот: новий фаворит

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня трикотажна в стилі от-кутюр

Строга обтисла сукня з великим воланом не позбавлена привабливості моделей от-кутюр. Зайвий доказ...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Комбінезон трикотажний для малюків

Для найменшеньких: смугастий комбінезончик із довгими рукавами, що закриває повністю ніжки,...

39.90 грн.

Спідниця із загостреною кокеткою

З однотонним «верхом", що облягає, чудово гармонує летюча спідниця в горошок, з суцільнокроєними...

39.90 грн.