0

2 простих способи, як пришити готову тасьму-мережку

Раніше класичний вид оздоблення білизни, а тепер - прикраса будь-якого одягу. За допомогою ажурної мережки можна легко надати улюбленій речі витонченого шарму чи легкого етнічного колориту. 

 

Якщо є натхнення і бажання, ви можете вишити мережку власноруч. Швидший і простіший спосіб - скористатися готовою каймою. У продажу є тасьма-мережка різної ширини і різних кольорів. Кайму з мережкою можна пришити з виворітного боку тканини або настрочити.

 

Сукня Burda 4/2016#123

 

Пришита кайма з мережкою

На лицьовому боці тканини розмітьте лінії пришивання на відстані ширини кайми. Розріжте тканину точно посередині між розміченими лініями. Зрізи обметайте і заметайте на виворітний бік. Припрасуйте. Кайму з мережкою приметайте до країв розрізу з виворітного боку і настрочіть у край.

 

Як вишити мережку

 

 

На кутах надсічіть тканину навскоси до розмітки. Тканину вздовж розмічених ліній запрасуйте на виворітний бік. Спочатку приметайте кайму до зовнішнього краю.

 

Модний декор: буфи

 

 

З виворітного боку закладіть кайму в складку, зробивши на куті надсічку. Складку застрочіть.

 

Обробка кутів

 

 

Потім приметайте кайму до іншого краю тканини. Кайму настрочіть у край.

 

Настрочена кайма з мережкою

Це найпростіший і швидкий спосіб пришити кайму. Приколіть кайму з мережкою до тканини з лицьового боку і настрочіть по краях.

 

Як обкантувати зрізи косою бейкою

 

 

З виворітного боку розріжте тканину точно посередині між лініями строчок. Краї тканини запрасуйте на виворітний бік уздовж швів пришивання.

 

Оборки і рюші: шиємо крок за кроком

 

 

З виворітного боку прокладіть уздовж країв кайми щільні зигзагоподібні строчки. Зайву тканину і припуски кайми обережно зріжте впритул до «зигзагу».

 

Ідеально гострі. Ножиці для роботи

 

 

 

Сукні, оздоблені каймою з мережкою, матимуть ексклюзивний вигляд.

 

Довга сукня з батисту

Легка максісукня з рукавами-крильцями і застібкою на маленькі ґудзики ідеальна для літнього сезону!

 

Що можна пошити з прошви: 25 ідей на літо

 

Сукня Каталог Burda 1/2018#6403 B

 

Сукня в етностилі

На літній сезон обов’язково пошийте нову сукню. Наприклад, цю – нашу улюблену. Що в ній особливого? Окрім красивого квіткового малюнку модель вирізняється ідеально розташованими складками на ліфі. Оздоблення кантом нагадує національний баварський костюм – дірндль.

 

Максимум літа з максі-сукнею! 20 викрійок Burda Style

 

Сукня Burda 5/2021#111 A

 

Сукня з квадратним вирізом

Стильне, спортивне, сексуальне – останнім часом у мережива так багато інтерпретацій! У цьому сезоні воно виступає в класичному амплуа і підкреслює романтичність сукні з квадратним вирізом, зав’язками і зборками на спинці.

 

Літня сукня з трикотажу: 25 викрійок Burda на будь-який смак

 

Сукня Burda 5/2021#106

0
Поділитись:

Хіт продажу