Прорізна кишеня в рамку: промисловий спосіб

Прорізна кишеня в рамку найчастіше зустрічається у верхньому одязі: пальтах, куртках, тренчах, жакетах, піджаках, а також жилетах та брюках. І виконати її не так складно, як здається з першого погляду.

 

Ми вже показали, як шити таку кишеню звичайним способом. Тепер до вашої уваги покрокова інструкція, як виконати прорізну кишеню в рамку промисловим способом.

 

Жакет Burda 12/2019#113 A

 

Для укріплення входу в кишеню припрасуйте смугу прокладки флізелін завширшки бл. 4 см поверх розмітки кишені з виворітного боку. На прокладці крейдою або м'яким олівцем іще раз точно накресліть лінію і кінці прорізу. По обидва боки від лінії прорізу на відстані, рівній подвійній ширині обшивки, накресліть ЛІНІЇ СУМІЩЕННЯ і переведіть ці лінії на лицьовий бік тканини зметувальними стібками або накресліть їх на лицьовому боці тканини «чарівною» кравецькою крейдою.

 

Easy-bar. Пальто на завтра

 

Обшивки складіть уздовж навпіл виворітним боком усередину і припрасуйте. На відстані ширини обшивки в готовому вигляді від згину накресліть за допомогою «чарівної» кравецької крейди лінії пришивання. Обшивки приколіть лицьовим боком до лицьового боку так, щоб згини обшивок сумістилися з накресленими ЛІНІЯМИ СУМІЩЕННЯ, а кінці обшивок виступали на однакову довжину. Відкриті зрізи обшивок мають бути спрямовані до лінії прорізу. На обшивках розмітьте кінці кишені.

 

Промисловий спосіб пришивання підкладки до пальта і жакета

 

 

Обшивки пришийте по розмічених лініях пришивання, при цьому на кінцях обшивок стібки не мають бути ані коротшими, ані довшими. Тканину між строчками проріжте, не доходячи по бл. 1,5 см до кінців швів пришивання обшивок, і надсічіть тканину в кути навскіс упритул до останніх стібків так, щоб вийшли маленькі трикутники. При цьому не проріжте обшивки!

 

 

Обшивки запрасуйте в бік прорізу, припуски швів запрасуйте вгору і вниз.

 

Як обробити суцільнокроєний підборт в пальті та жакеті

 

 

Обшивки зметайте стібками хрестоподібного шва «козлик». Маленькі трикутники на кінцях прорізу відверніть на виворітний бік і настрочіть їх на обшивки поперек точно між кінцями швів.

 

6 ручних стібків

 

 

Мішковину кишені з підкладкової тканини приколіть до нижньої обшивки з виворітного боку.

 

 

Потім за допомогою однобічної лапки швацької машини для пришивання кантів і застібок-блискавок пришийте мішковину з виворітного боку до припуску на шов обшивки близько до шва пришивання обшивки.

 

 

Або вистрочіть нижню обшивку з лицьового боку точно в шов пришивання, прихопивши мішковину.

 

 

Мішковину запрасуйте вниз. Мішковину кишені з основної тканини приколіть до верхньої обшивки лицьовим боком до лицьового боку і пришийте так само, як мішковину з підкладкової тканини. Обидві мішковини кишені сколіть, зрівняйте і зшийте з боку мішковини з підкладкової тканини.

 

Пальто тедді: 10 затишних моделей

 

 


Важливо: щоб шви не розійшлися, на початку і в кінці кожного шва потрібно обов'язково робити закріпки - кілька стібків у зворотному напрямі.


 

Моделі Burda з прорізними кишенями в рамку:

 

Елегантний приталений жакет з V-подібним вирізом посяде гідне місце у кожному гардеробі. Узор у вигляді стилізованих квітів пом’якшує строгий дизайн моделі.

 

Жакет Burda 12/2019#113 A

 

Приголомшливе враження справляє приталений жакет із коміром-бантом і прорізними кишенями в рамку. Ми вибрали ґудзики того ж кольору, але можна додати блиску, використовуючи ґудзики зі стразами.

 

Жакет Burda 1/2021#113

 

Приталений однобортний жакет без коміра, із застібкою на один ґудзик допоможе вам справити гідне враження як на відпочинку, так і в офісі.

 

Оптичні ілюзії на пальті в клітинку

 

Жакет Каталог Burda 2/2020#6160 A

 

Жакет приталеного крою завдяки рельєфним швам та косим виточкам прекрасно сидить на фігурі і підкреслює її плавні лінії.

 

Жакет Каталог Burda 1/2015#6782 A

 

Гідний кавалер - в піджаку-смокінгу з округленим шалевим коміром і застібкою на ланцюжок замість ґудзика.

 

Піджак Burda 1/2014#125сукня Burda 1/2014#112

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Сукня максі силуету ампір на бретелях-спагеті

Чарівно, романтично... Легка сукня в дусі хіпі на бретелях-спагеті , що зав'язуються, підкреслить...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця-сонце з жакардової тканини

Сюрприз! У жакардовій спідниці-сонце ви точно проведете зимові свята з великим розмахом. Пришита...

39.90 грн.

Жакет короткий А-силуету з рукавами 3/4

Короткий жакет А-силуету притягує погляди завдяки розкішній жакардовій тканині і не менш...

39.90 грн.