Як пошити літні брюки. Майстер-клас

Для кравчинь-початківців ці брюки — те, що треба, тому що в них немає жодної складної деталі, а пошиття вимагає мінімум зусиль. Модель прямого крою без стандартної брючної застібки фіксується на талії поясом- тасьмою, що зав’язується, та утворює спереду асиметричну складку-запах. Вона додатково закріплюється двома кнопками, пришитими вручну.

 

Брюки Люблю шити 2/2021#2

 

Розкрій:

1 - передня і задня частини брюк

1а - обшивка верхнього зрізу передньої частини брюк

1b - обшивка верхнього зрізу задньої частини брюк

 

Ми носимо брюки! Алгоритм правильного шиття брюк

 

КРОК 1

Об’єднати три частини викрійки 1 в цільну деталь. Скопіювати окремо деталі 1a та 1b з деталі 1 по вказаних на викрійці лініях. Деталі 1a та 1b виконати врозгортку.

 

 

КРОК 2

Розкладка деталей викрійки

Розкласти деталі на матеріалах згідно з планом розкладки. Приколоти деталі до тканини. Проконтролювати, щоб викрійки половин брюк розміщувалися на тканині в дзеркальному відображенні, тобто є ліва і права деталі. Викрійки не включають припуски на обробку швів, тому потрібно додати припуски на шви такої ширини: 1 см — до усіх зрізів передньої/задньої частин брюк 1 і обшивок верхнього зрізу брюк 1а і 1b; 3 см — припуск на підгин низу брюк 1.

 

 

КРОК 3

Викроювання деталей

Викроїти деталі (з припусками на шви) з тканини. Нанести всі контрольні знаки (зробити короткі надсічки на зрізах деталей у відповідних місцях) і відмітити верхні кінці бокових виточок. Нанести вказані на деталях лінії й за потреби надписи та буквені позначення. Нанести лінії швів (контури викрійок) і виточок за допомогою спеціального кравецького олівця на виворітному боці кожної деталі.

 

Три рецепти літніх стилізацій брюк кльош

 

 

КРОК 4

Дублювання деталей

Продублювати прокладкою обшивки верхнього зрізу передньої та задньої частин брюк 1а і 1b.

 

 

Пошиття

Зверніть увагу: припуски швів рекомендується обметувати зигзагоподібною строчкою або на оверлоці,  якщо не вказано інше.

 

Спортивні чи елегантні? Різні образи з укороченими брюками

 

КРОК 5

Перегнути кожну половину брюк 1 по боковій лінії лицевим боком всередину. Сколоти, зметати і зшити бокові виточки А і В.

 

 

КРОК 6

Сумістити крокові зрізи передньої і задньої частин брюк, сколоти їх, зметати і зшити.

 

 

КРОК 7

Вивернути тільки одну половину брюк і вкласти її в другу так, щоб половини брюк опинилися лицем до лиця. Сколоти, зметати та зшити середні зрізи брюк від верхнього зрізу передньої частини брюк до верхнього зрізу задньої частини брюк.

 

Стрітстайл з BURDA: широкі білі брюки

 

 

КРОК 8

Сколоти й зшити бокові зрізи обшивок верхнього зрізу передньої та задньої частин брюк 1а та 1b, отримуючи цільну деталь. Розпрасувати шви. Обметати нижній зріз обшивки зигзагоподібною строчкою або на оверлоці.

 

 

КРОК 9

Накласти обшивку лицевим боком на лицевий бік брюк, суміщаючи бокові шви обшивки та бокові виточки брюк; приколоти й приметати обшивку. Обшити верхній зріз брюк.

 

 

КРОК 10

Надсікти припуски обшитого шва в декількох місцях на фігурних ділянках, не доходячи 2 мм до строчки обшивання (А). Припуски обшитого шва запрасувати на обшивку і настрочити по обшивці (В). Відігнути обшивку на виворітний бік, вирівняти обшитий край і пришити нижній край обшивки до припусків швів.

 

Як створити брюки в стилі Одрі Гепберн

 

 

КРОК 11

Обробити кінці тасьми саржевого плетіння швом впідгин завширшки 0,5 см (А). Накласти тасьму виворітним боком на лицевий бік брюк уздовж верхнього краю по лінії розмітки так, щоб спереду залишилися вільні кінці тасьми (В) достатньої довжини. Приколоти, наметати й настрочити тасьму на брюки від і до контрольних міток-прямокутників, прокладаючи строчку в край по обох боках тасьми. Виконати закріпки строчками у вигляді прямокутників з перехресними лініями за розміткою (С).

 

 

КРОК 12

Перенести лінії розмітки складки на передній ділянці брюк з викрійки на виріб.

 

 

КРОК 13

Скласти передні частини брюк лицем до лиця, суміщаючи лінії складки на правій і лівій передніх частинах брюк, зметати складку. Відігнути припуск складки в напрямі до правого бокового шва. Злегка припрасувати складку.

 

 

КРОК 14

Обметати зрізи низу брюк зигзагоподібною строчкою або на оверлоці. Запрасувати підгин низу завширшки 3 см на виворітний бік, заколоти, заметати й застрочити.

 

Брюки зі стрілками: від класики до спорту

 

 

КРОК 15

Пришити верхню частину однієї кнопки на правий внутрішній бік припуску складки (А) з лицевого боку виробу. Перегнути складку, щоб намітити розміщення відповідної (нижньої) частини кнопки (В). Пришити відповідну частину кнопки на ліву сторону передньої частини брюк з лицевого боку.

 

 

КРОК 16

Пришити верхню частину другої кнопки на внутрішній бік припуску складки (А) з виворітного боку виробу біля зовнішнього згину. Перегнути складку, щоб намітити розміщення відповідної (нижньої) частини кнопки (В). Пришити відповідну частину кнопки на правий бік передньої частини брюк з вивороту.

 

 

Брюки готові!

 

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Комбінезон без рукавів

Легкий бавовняний комбінезон із різнокольорових тканин припаде до душі вашому маляті. Вільні...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Пуловер з коміром-стойкою і пишними рукавами

Злегка приталений силует, маленький суцільнокроєний комір-стойка, занижені пройми та високі...

39.90 грн.

Брюки широкі на еластичному поясі

Брюки і шорти в спортивному стилі на еластичній кулісці, з розрізами в бокових швах. ...

44.90 грн.