0

Леді-денді: подвійні стандарти

Чоловічий стиль робить нас, жінок, ще привабливішими. Це наочно демонстрували свого часу Марлен Дітріх і головна героїня фільму Вуді Аллена «Енні Холл». Ми також, взявши з них приклад, занурилися в захопливу гру інь та янь. Як результат – наша колекція в дусі моди 40-х і 90-х років.

 

Приталені силуети, флоральна вишивка і грайливі аксесуари надають типово чоловічим картатим тканинам жіночного шарму.

 

Строго

Сіра тканина з нерівномірним картатим візерунком. Злегка приталене і розширене донизу картате пальто із суцільнокроєним коміром-стойкою буде до смаку діловим жінкам. Щоб було тепліше, широкі лацкани можна підняти догори і застібнути.

 

Гардероб у клітинку: комбі-ідеї для картатих речей

 

Пальто 107 A Burda 10/2018

 

Мило

Картата тканина з принтом у вигляді метеликів. Сукня сорочкового крою з розкльошеною спідницею підкуповує такими грайливими деталями, як метелики на тканині в клітину гленчек і зав’язки на манжетах, що перегукуються з поясом. Також ефектний вигляд мають розташовані групами ґудзики.

 

Сукня в статусі шукає нову компанію!

 

Сукня 103 Burda 10/2018

 

Лірично

Твід в клітину, з великими квітами. Великий флоральний візерунок перетворює цю сукню з вузьким ліфом і легкою спідницею довжиною до колін на справжню принаду для очей. Завдяки дизайну з видовженою лінією плечей талія здаватиметься тоншою.

 

Розкрій тканин в клітину: правила і поради

 

Сукня 111 A Burda 10/2018

 

Актуально

Тканина в клітину гленчек, з чорними цятками і контрастними смугами. Без добре скроєного блейзера в діловому гардеробі ніяк не обійтися! Ми пропонуємо класичну приталену модель на двох ґудзиках, із округленими пілочками, прорізними кишенями з клапанами і шліцею ззаду.

 

Як правильно називати принти в "клітинку"

 

Жакет 101 Burda 10/2018

 

 
0
Поділитись:

Хіт продажу