Спокусливий синій – шиємо міні-спідницю з воланами

Прийшло справжнє тепло і можна поміняти такі зручні і звичні джинси на дещо більш спокусливе і відкрите. Вузька міні-спідниця із вигнутим рельєфним швом і грайливими воланами моделює жіночний силует і підходить для будь-якої фігури. Керуючись нашим ілюстрованим курсом, ви можете пошити її буквально за пару вихідних!

 

                                                       Спідниця 102 Burda 11/2016

 

Розмір: 34 – 42

 

Вам знадобиться: шерстяний креп 1,10 м шириною 140 см для всіх розмірів; підкладкова тканина 0,35 м шириною 140 см; флізелін формбанд; 1 потайна застібка-блискавка довжиною 22 см і спеціальна лапка швейної машини для її пришивання. нитки для шиття.

Крім того: шовковий папір для переведення викрійки з листа викрійок; олівець, ножиці для паперу; сантиметрова стрічка; кравецькі шпильки; кравецька крейда; клейовий олівець; ножиці для розкрою і маленькі ножиці для рукоділля; копіювальний папір burda, зубчасте коліщатко для переведення викрійки; голка швейної машини і ручна голка для шиття.

 

Рекомендовані тканини: спідничні тканини, що м'яко драпіруються.

 

Викрійка спідниці рожевого кольору, тому її легко знайти на аркушах викрійок. Накладіть шовковий папір на лист викрійок і приколіть. Переведіть деталі викрійки вашого розміру за відповідними контурними лініями і не забудьте про розмітку і написи. Зверніть увагу на лінії і дані саме для моделі 102.

 

 


Екстра-порада: розмір спідниці визначається за обхватом стегон (розм. 34 = 86 см, розм. 36 = 90 см, розм. 38 = 94 см, розм. 40 = 98 см, розм. 42 = 102 см).


 

Плани розкладки показують, як розташувати деталі паперової викрійки на тканині. Приколіть деталі паперової викрійки.

1 Ліве переднє полотнище 1х

2 Праве переднє полотнище 1х

3 Заднє полотнище 2х

4 Волан переднього полотнища 1х

5 Правий нижній волан переднього полотнища 1х

6 Верхнє переднє полотнище зі згином 1х

 

З підкладкової тканини викроїти наступні деталі (див. крок 4):

1 Переднє полотнище зі згином 1х

3 Заднє полотнище 2х

 

 

1. Викроїти деталі 3 і 6 зі складеної вдвічі тканини

Тканину складіть уздовж навпіл лицьовим боком всередину. Деталі паперової викрійки 3 і 6 накладіть на складену вдвічі тканину, деталі 6 - до згину, приколіть. Навколо деталей паперової викрійки розмітьте за допомогою лінійки і кравецької крейди припуски шириною 1,5 см на всі шви і по зрізах. Деталі викроїть по цих лініях.

 

 

2. Викроїти інші деталі з розкладеної в один шар тканини

Тканину, що залишилася, розкладіть в один шар лицьовим боком вгору. Деталі паперової викрійки 1,2, 4 і 5 накладіть на тканину згідно з планом розкладки боком з написами догори та приколіть. Навколо деталей паперової викрійки розмітьте за допомогою лінійки і кравецької крейди припуски шириною 1,5 см на всі шви і по зрізах. Деталі викроїть по цих лініях.

 

 

3. Лінії швів І розмітка

Контури всіх деталей викрійки, а також усі позначені на деталях паперової викрійки виточки, лінії і мітки переведіть на виворітний бік деталей крою за допомогою зубчастого коліщатка (різця) і копіювального паперу (див. інструкцію виробника). Біля мітки розрізу на припусках задніх полотнищ спідниці виконайте надсічку довжиною 5 мм.

 

 

4. Розкрій підкладки

Передню частину деталі паперової викрійки 1 зріжте по лінії середини переду (лінія підкладки). Підкладкову тканину складіть уздовж навпіл лицьовим боком всередину, сумістивши пруги. Деталі 1 і 3 накладіть на підкладочну тканину, деталь 1 - до згину, приколіть. Навколо деталей паперової викрійки розмітьте за допомогою лінійки і кравецької крейди припуски шириною 1,5 см на усі шви і по зрізах. Деталі викроїть. Контури деталей викрійки, а також виточки і мітку розрізу переведіть за допомогою копіювального паперу на деталі підкладки.

 

 

5. Задні виточки

Кожне заднє полотнище спідниці складіть по лінії середини виточки лицьовим боком всередину. Сколіть лінії виточки. Зшийте виточки від верхнього зрізу до вершини. Біля вершини виточки нитки строчки туго зв'яжіть. Глибину виточки запрасуйте до лінії середини спинки. Аналогічно зшийте виточку на лівому передньому полотнищі спідниці. Глибину виточки запрасуйте до лінії середини переду.

 

 

6. Потайна застібка на блискавку

Відкриту застібку-блискавку накладіть верхнім боком на праве заднє полотнище спідниці уздовж краю розрізу (лицьовий бік) на відстані 5 мм від краю припуску, верхні зубчики потайної застібки-блискавки сумістіть з розміченою лінією верхнього краю спідниці. Застібку-блискавку пришийте до мітки розрізу (надсічка) спеціальної лапкою швейної машини для пришивання потайних застібок-блискавок, голка розташовується зліва від зубчиків. Іншу тасьму потайної застібки-блискавки аналогічно пришити вздовж іншого краю розрізу до надсічки.

 

 

7. Середній шов заднього полотнища

Потайну застібку-блискавку трохи закрийте. Сколіть середні зрізи задніх полотнищ спідниці нижче потайної застібки на блискавку, при цьому вільний кінець потайної застібки-блискавки відверніть до країв припусків. Виконайте середній шов заднього полотнища від низу впритул до останніх стібків швів пришивання потайної застібки-блискавки. В кінці шва виконайте закріп. Припуски шва розпрасуйте і обметайте.

 

 

8. Бокові шви

Спідниця: передні полотнища спідниці накладіть на заднє полотнище спідниці лицьовим боком до лицьового боку, сколіть бокові зрізи (контрольна мітка 1) і зшийте. Припуски швів обметайте і розпрасуйте.

 

Волан: волан переднього полотнища і правий нижній волан переднього полотнища накладіть на нижній волан заднього полотнища, сколіть бокові зрізи (контрольна мітка 2) і зшийте, закінчивши знизу строчки біля розміченої лінії шва (стрілки). В кінці швів виконайте закріпи. Припуски швів зріжте до ширини по 7 мм, обметайте і розпрасуйте.

 

 

9. Нижній край волана

Припуск по нижньому зрізу волана (зовнішнє заокруглення), а також припуск по короткому зрізу волана переднього полотнища спідниці зріжте. Зрізи обробіть оверлочною або вузькою щільною зигзагоподібною строчкою. Порада: для отримання хорошого результату величину стібка спробуйте на непотрібному клаптику тканини.

 

 

10. Пришити волан

Волан приколіть до зрізів спідниці, почавши з волана переднього полотнища біля контрольної мітки 4 і закінчивши на правому передньому полотнищі спідниці, при цьому вирівняйте бокові шви спідниці і волана. Короткий зріз нижнього правого волана переднього полотнища виступає від кутка (стрілка). Волан пришити. Припуски шва зріжте близько до строчки і обметайте разом. Потім тільки на правому полотнищі спідниці волан відверніть вниз, припуски шва запрасуйте вгору.

 

 

11. Рельєфний шов переднього полотнища

Ліве переднє полотнище спідниці приколіть до правого переднього полотнища спідниці лицьовим боком до лицьового боку (контрольна мітка 5), далі полотнище спідниці між поперечними мітками (стрілки) приколіть до короткого зрізу нижнього правого волана (контрольна мітка 3). Пришийте. Припуски шва зріжте близько до строчки і обметайте разом. Припуски рельєфного шва запрасуйте на ліве переднє полотнище спідниці. Волан відверніть вниз, припуски шва пришивання запрасуйте вгору.

 

 

12. Підкладка

На підкладці зшийте виточки, виконайте бокові шви і середній шов заднього полотнища, залишивши відкритим розріз для потайної застібки на блискавку. Припуски швів обметайте і розпрасуйте. Припуски по краях розрізу запрасуйте на виворітний бік. Припуск по нижньому зрізу підкладки запрасуйте на виворітний бік, підверніть, заколіть і застрочіть в край.

 

 

13. Флізелін формбанд

Флізелін формбанд припрасуйте уздовж верхнього зрізу підкладки (з виворітного боку) так, щоб ланцюговий шов на флізеліні лежав на відстані 1,5 см від краю припуску по верхньому зрізу, при цьому припуски по краях розрізу знову розкладіть.

 

 

14. Верхній край спідниці

Підкладку приколіть до верхнього зрізу спідниці лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши бокові шви. Біля потайної застібки на блискавку зрізи підкладки відверніть, не доходячи по бл. 5 мм до країв розрізу, і приколіть. На спідниці припуски по краях розрізу разом з тасьмами потайної застібки-блискавки відверніть на лицьовий бік і приколіть до верхнього зрізу. Прокладіть строчку вздовж верхнього зрізу спідниці. Припуски шва зріжте близько до строчки.

 

 

15. Пришити підкладку

Припуски по краях розрізу відверніть на виворітний бік. Підкладку відверніть вгору. Припуски шва пришивання підкладки відверніть на підкладку і настрочіть близько до шва на максимально можливу довжину.

 

 

16. Підкладку пришити до країв розрізу

Підкладку натягніть на спідницю виворітним боком до виворітного боку. Верхній край спідниці припрасуйте. Краї розрізу підкладки пришийте вручну до тасьм потайної застібки-блискавки.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки вузькі в спортивному стилі

Тонкий трикотажний топ з витонченою горловиною «гойдалки» органічно поєднується з брюками...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця мереживна двоярусна

У балетній пачці на рок-концерт! Двоярусна спідниця з переливчастого мереживного тюлю з...

39.90 грн.

Спідниця на широкій кокетці з заклепками

Ця спідниця додасть вам більше динамізму! Її розкльошений силует дозволяє ходити швидко і не...

39.90 грн.