Виправляємо лінію горловини

Табличні розміри викрійок не завжди збігаються із дійсними, тому інколи доводиться коригувати викрійку в межах декількох розмірів. Якщо похибки у вимірах незначні, модель можна відкоригувати прямо після пошиття. Сьогодні ми розглянемо випадок, коли виріз горловини ширший ніж потрібно.

 

Якщо ви плануєте пошити кофтинку із тендітної чи просто дорогої тканини, спробуйте відшити зразок зі звичайної бязі. Якщо із цим лекалом ви працюєте вперше, то зможете внести необхідні правки до моделі та побачити, який приблизно вигляд матиме готовий виріб. Якщо виріз горловини виявиться широким, то вигляд буде приблизно як на картинці. Прямо на пробній моделі заколіть шпильками зайву ширину в формі клина, спрямованого до вершини виточки.

Після цього відкоригуйте викрійку. Розріжте деталь викрійки від зрізу горловини до вершини виточки і точно по лінії середини виточки. З'єднайте клином краї розрізу від горловини до вершини виточки так, як у пробної моделі. За рахунок цього виточка трохи поглибиться, як показано на схемі. «Ступінь» біля лінії вирізу горловини вирівняйте. Якщо рельєфний шов моделі проходить через верхню точку грудей, заколіть зайву ширину в формі клина у напрямі рельєфного шва. Потім розріжте деталь викрійки від зрізу горловини до рельєфного шва і відповідно з'єднайте краї розрізу в формі клина, який закінчується біля рельєфного шва.

Подобається  3
Поділитись:
+ коментувати

3 Коментарі

Реальний вихід із складноі ситуаціі, яка дуже часто буває з нестандартними фігурами, наприклад, маленьки плечи і пишний бюст. Дякую, обов'зково скористаюсь порадою. 

Дуже корисна замітка! Порадою обов'язково скористаються. Дякую!

В мене була подібна ситуація. І справа була зовсім не у фігурі. У мене не подружилися фасон з тканиною. Прийшлося викручуватись і щось придумувати. Я скористалася якраз таким методом! Виложила перероблене плаття на ФФ. http://burdastyle.ua/forum/suknya-zygzag 

 

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пуловер із суцільнокроєними рукавами

Пір'їнки на пуловері з міні-рукавчиками виконані фарбою за допомогою готового шаблону. ...

33.50грн.

Зараз переглядають

Вузькі брюки-дудочки у байкерському стилі

Вузькі брюки в байкерському стилі, що вистрочені з поролоном в області колін, з боковими...

33.50грн.

Топ розкльошеного силуету з подвійними бретелями

Яскравий принт на злегка розкльошеному топі з глибоким вирізом горловини і подвійними...

33.50грн.