0
Акція 1+1=3

В'язаний мішечок-подарунок для солодощів на ялинку

Іграшка-подарунок на ялинку. У такий в'язаний мішечок можна покласти цукерки, марципани, горішки та будь-які інші солодощі, які так люблять діти!

 

 

Вам знадобиться: пряжа (100% бавовни; 50 г/178 м) - 1 моток червоної, потроху бежевої та білої; гачок №2,5.

 

Важливо: щоб смужки мали рівні контури, колір нитки змінювати наприкінці ряду. Для зручності підрахунку рядів відзначити початок кругового в'язання.

 

Виконання роботи

Маленьке кільце із подвійної червоної нитки обв'язати та стягнути. Далі в'язати за спіраллю.

 

1-й р.: виконати 6 півстовпчиків за кільце = всього 6 п.

2-й р.: в'язати по 1 півстовпчику в кожну петлю.

3-й р.: в'язати півстовпчики, при цьому рівномірно додати 2 п. шляхом виконання 2 півстовпчиків на одній петлі основи = всього 8 п.

4-й р.: в'язати по 1 півстовпчику в кожну петлю.

 

Далі повторювати 3-й та 4-й р. до кінця деталі, змінюючи колір нитки у наступній послідовності.

 

Іменний чобіток для новорічних подарунків

 

Коли в роботі буде 32 п. і ряд півстовпчиків у кожну петлю буде закінчено, нитку змінити на бежеву і виконати нею ще 2 р. = всього 34 п.

 

Бежеву нитку не обривати, а в роботу включити білу нитку і повторити 3-й р. = всього 36 п.

 

У наступному ряду в'язати: * 2 півстовпчика ниткою білого кольору, 1 стовпчик з накидом беж. ниткою *, повторювати від * до * до кінця ряду.

 

15 викрійок святкового вбрання для зустрічі Нового року в сімейному колі

 

Потім виконати білою ниткою 3 р. (див. вище) = всього 38 п., змінити нитку на бежеву і в'язати по 1 півстовпчику в кожну петлю.

 

Після цього червоною ниткою виконати ще 3 р. роботу закінчити з’єднувальним стовпчиком у 1-у п. останнього ряду = всього 42 п.

 

Нитку не обривати, а обв'язати нею верхній край мішечка арками з повітряних петель таким чином: * 5 п.п. і 1 з’єднувальний стовпчик у 3-ю п. від гачка *, повторювати від * до * до кінця ряду.

 

Ялинкові прикраси з фетру власноруч

 

Від тієї ж нитки зв'язати ручку для підвішування іграшки: від з’єднувального стовпчика останньої арки із п.п. зв'язати ланцюжок із 50 п.п. Гачок ввести в крайову петлю на протилежному боці від початку в'язання ручки, робочу нитку протягнути через неї та останню петлю ланцюжка. Нитку обірвати, кінець закріпити.

 

За матеріалами журналу Burda. Creazion 3/2013

 

0
Поділитись:


Зачекайте будь-ласка