0
Акція 1+1=3

Модна гама. Чорний ірис

Квітка іриса в Японії символізує мужність, героїзм і успіх, здоров’я. Навіть слова «ірис» і «воїнський дух» позначаються одним і тим же ієрогліфом. Краса квітки іриса своєрідна – витримана, строга. Нас полонила її незвичайна форма: масивні завернуті пелюстки утворюють голівку, яка тримається на довгому м’ясистому стеблі і підтримана мечо-подібними листками. Бархатисті сині кольори іриса сягають глибокого значення і стають подібні до нічного неба.

 

квітка з характером

Квітковий флер, який завжди додають оборки і волани в крої блузок, тут притамований завдяки кольору. Чорний у багатій фактурі деворе нагадує про ніжність і нетривку красу іриса.

 

Тренд: блузка з оборками

 

Блузка Burda Style 11/2019 #104, фото: LARISA BIRTA/UNSPLASH

 

 

Інша краса

Чорний ірис – це лише умовність, бо насправді і напевне він може бути темно-синім, фіолетовим. Стосовно одягу така заміна працює також. Блузка із жакарду і шифону показує драматичний, витончений образ, розіграний у темно-синіх кольорах.

 

Тенденції. Вечірня мода в стилі от-кутюр

 

Блузка Burda Style 7/2019 #121, фото: JASON TAN/UNSPLASH

 

аромат форми

Блузка із коміром-воланом, викроєним плагіатом із іриса, буде посаджена на витягнуте і пряме «стебло»:  вузькі брюки дудочки. Надамо превагу у комплекті кольорам сутніків – у темноті синій і зелений зближуються, блакитний стане сріблястим, потім сірим.

 

Модна гама. Пурпур: найвищий ступінь порівняння... кольору!

 

Блузка Burda Style 5/2014 #137, фото: ERDA ESTREMERA/UNSPLASH

 

0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка