Модна гама. Сірі туманні кольори

Туманні сірі – це світлі кольори. Адже ніколи не дізнаєшся, що навколо туман у темряві: як тільки з’явиться промінчик світла, то відразу стане видно імлу. І власне те, розсіяне в тумані світло, робить його не просто сірим, а наповненим. Відтінок, світло і навіть аромат присутні в сірих кольорах.

 

Вибрати власного фаворита серед світлих сірих відтінків і зауважити на всі тонкі нюанси неконтрастних комбінацій ви можете із нашими колажами та моделями Burda.

 

Північне море

Цей туман засвічений променями і блискучою поверхнею води. Тут присутні сталеві сірі кольори холодного відтінку і бліки з теплинкою. Це найсвітліші сірі, дехто може їх назвати білими. Саме ці відтінки світло-сірого тонізують, як і всяка прохолода.

 

Модна гама: сила контрасту темних і світлих "осінніх" кольорів

 

Жилет Burda Style 12/2020 #128, фото: MARTEN BJORK/UNSPLASH

 

 

Бузкова імла

Так, ми відносимо ці тони до сірих. Присутність бузкового або рожевого неймовірно пом’якшує сприйняття нейтральних кольорів. І особливо збиває з пантелику (в найкращому сенсі) його незначна доля, коли ти ще не скажеш, що це саме бузковий, а напевне – що це просто сірий. Жіночні чари, ніжність – не єдиний секрет цього відтінку. Насправді він дуже пасує тим, у кого зелені очі.

 

Модна гама. Рожевий колір у міжсезоння

 

Светр Burda Style 12/2020 #129, фото: ALISA ANTON/UNSPLASH

 

 

Дерева і туман

Так хочеться придумати свій власний колір з часточкою «древ-», від «древо». Бо це той сірий, що наповнений не просто світлом, а змістовним і густим відтінком, який нагадує тепло деревини. У цього сірого відтінка є багатий потенціал до поєднань. Він може бути використаний поруч з чорно-біліим одягом. Але подібність до всіх теплих відтінків, як то: червоні, коричневі і зеленувато-оливкові, робить його одінєю зі сходинок у теплій природній гамі. І все ж для осені й зими ми пропонуємо великий сірий об'єкт вибрати основним, домінуючим і покривним, наче туман. Пальто, кардиган і об’ємний пуловер теплого сірого  відтінку просто доповніть кольоровими акцентами.

 

Модна гама. Осінній триколор: зелений, жовтий і бордо

 

Пуловер Burda Style 12/2020 #127, фото: DAVE HOEFLER/UNSPLASH

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня розкльошеного силуету з поясом

Злегка розкльошену сукню можна носити з поясом і без нього. Родзинка цієї моделі - зустрічні...

40 грн.

Зараз переглядають

Спідниця міні з оборкою по нижньому краю

Розкльошена міні-спідниця з кишенями з відрізним бочком. Спереду роз'ємна застібка-блискавка на...

40 грн.

Пуловер приталеного крою з рукавами 3/4

Крій з овальним вирізом горловини і рукавами 3/4 досить лаконічний. Але завдяки неоново-рожевому...

35 грн.