Сукня-плащ: як створити модний гібрид

Моделі суконь, які нагадують покроєм плащі, зручні та стильні. Влітку такі моделі можуть виконувати також роль верхнього одягу – полегшений варіант плаща, який захищає хіба від сонця і пилу. А можуть і не виконувати цю роль, і залишатися просто сукнями із кроєм, що нагадує плащ. Загорнувшись у таку одежину, можна не думати про зайві сантиметри на стегнах чи талії. Однаково кожна жінка почуватиметься в такій сукні цукерочкою.

 

Сукня-тренч!

 

На прикладі моделей Burda Style ми спробуємо розібратися, як саме плащ перестає таким бути, і в якому випадку його вже можна вважати платтям.

 

Пильник

Наші дві моделі суконь не мають ні кишень, ні відлітних кокеток, ні масивних ґудзиків, але відчуття, що це плащ, присутнє. Схожість і з «пильником» – легким плащем - їм надає тканина. Щільна бавовняна або лляна тканина має бути однотонною, матовою або із глянцем, а фасон сукні достатньо вільним. Цікаво, що тут зі строгих конструктивних деталей плаща лишився тільки комірець. І цього достатньо, щоб не втратити код.

 

М'який акорд: мікротренд - пояс зі шнура

 

Сукня Burda Style 4/2015 #122Сукня з застібкою Burda Style 5/2012 #127С

 

Вирости до… плаття

Є викрійки моделей, які мають потенціал до змін і будуть гармонійними у різних якостях. Тут два коротких жакета, які вже достатньо м’яко стилізовані в жіночних округлих лініях і деталях. Домалюйте в уяві довгий подол до такого жакета. Подобається?  Щоб вийшло плаття, пошийте подовжену модель жакета із легкої тканини, яка тримає форму.

 

Жакет-сорочка: 5 секретів трансформації

 

Жакет Burda Style 2/2020 #120, жакет Burda Style 8/2018 #111А

 

Плащ, схожий на плаття

І плаття, схоже на плащ. Щоб справити враження верхньої речі, модель має бути із підкладкою або гарно обробленими швами ізсередини. Навіть якщо модель на фото – це сукня, то ви захочете її носити розстібнутою із брюками, сукнею-трубою або з купальником на пляжі. Подумайте про це заздалегідь і обробіть припуски красивою косою бейкою.

 

Плюс один: модні способи носити брюки із сукнями і довгим верхом

 

Сукня-сорочка Burda Style 5/2012 #127С, парка Burda Style 1/2020 #114

 

Зима-літо

Гібриди мають смак відмінний, ніж у похідних сортів. Наші сукенки в рубчик одночасно нагадують і сорочку, і плащ, і халат. А ще такого сорту одяг «морозостійкий» – ви ж бачите, що сукня на запах стилізується і з сандаліями, і з чоботами однаково ефектно!

 

Сукня в статусі шукає нову компанію!

 

Сукня Burda Style 9/2019 #107 Всукня Люблю шити 1/2019 #109 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Простора туніка з поясом

Простора туніка з розрізом біля горловини, широкими суцільнокроєними рукавами, які маскують повні...

33.50грн.

Сукня максі шифонова

Просто приголомшливо - ну що тут ще можна сказати! Шифонова сукня з декорованим вирізом горловини...

0грн.