Жакет-сорочка: 5 секретів трансформації

Перетворити сорочку в жакет – думка бунтарська лише на перший погляд. Бо всі переваги крою - модний об’єм оверсайз, красива вертикаль високої планки і делікатних розмірів відкладний комір, своєрідний акцент нагрудних кишень і навіть манжети - доступні для виконання зі щільної костюмної тканини.

 

На відміну від класичного (читай строгого) жакета тут можна безкінечно маніпулювати із деталями: зухвало підійняти комір або застібнутися під горло, вдягнути на голе тіло і розстібнути до «непристойного» ґудзичка, підвернути рукави та експериментувати із багатошаровістю. Костюм із таким жакетом ви носитимете з «куражем», залишаючись при цьому елегантною.

 

Жіноча сорочка: 20 моделей на будь-який смак

 

Розпізнати крій, який зробить перевтілення моделі сорочки в жакет успішним, допоможуть наші секретні коди, які ми розкриємо на прикладі моделей Burda Style.

 

Каркасний крій

Якщо ваша ідея щодо нового жакета-сорочки дійшла до реалізації, то цю модель шийте без підкладки, адже тут задумана двошарова спинка. А спереду жакет триматиме форму завдяки планці застібки і кишеням. Нагрудні кишені і справді не лише прикрашають «фасад» філігранною обробкою, але і тримають каркас. Тож традиційне дублювання пілочок прокладкою тут також не потрібне. Вартує хіба заморочитися над обробкою припусків косою бейкою.    

 

Чому варто навчитися створювати якісний одяг

 

Сорочка Burda Style 10/2019 #104 A

 

Універсальна форма

Всупереч, а не завдяки – саме так часто з’являються успішні проекти! Форма без зайвих деталей і компактна довжина у цієї сорочки самодостатні. Умовний прямокутник нейтральний по смислу і байдужий до подробиць фігури. Зіграйте на фактурі – тут допустима груба текстура, яскравий колір і навіть великі патерни.  Підкладка – так, а ґудзики можна замінити на кнопки.

 

Застібка на кнопки: надійно і непомітно

 

Сорочка Burda Style 9/2013 #120

 

Все на своїх місцях

Ваші ідеальні пропорції враховано! Приталення, як традиційний підхід у формуванні силуету, притягує глибинні фольклорні ідеї, які можна втілювати, декоруючи такий жакет, скажімо, об’ємною вишивкою. Якщо залишити тло глухим і лише під настрій дня вибирати із чим і як одягати, – у цієї моделі все на своїх місцях!

 

Як виконати класичну потайну застібку на ґудзики

 

Блуза Burda Style 9/2013 #117

 

Гра у "піддавки" з тканиною 

Інтуїція в роботі з матеріалом важлива на стадії проектування. Льон буде вдячним матеріалом для такої конструкції, де красива лінія плеча плавно переходить на рукав і має косий зріз, який завжди лягає особливо гарно. Рукав сорочки достатньо широкий і може завершуватися найнесподіванішим чином: скажімо, мереживом в тон, воланом, одворотом або обшивкою з візерунком і навіть бахромою.  

 

Проста блузка: 15 ефектних моделей на весну

 

Сорочка Burda Style 7/2010 #122

 

Подвійні ролі

Влітку така невагома річ, як жакет у стилі «сафарі» із шовку, стане стратегічною навіть без точного статусу, блузка це чи жакет. Зрештою, хорошим речам, зробленим із любов’ю, можна присвоювати власні імена!

 

Мода Парижа очима стиліста

 

Жакет-сорочка Burda Style 6/2014 #132

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка із суцільнокроєними із кокеткою рукавами

Пропонуємо замінити водолазку, яка є одним із головних атрибутів жокейського стилю, на витончену...

49.95грн.

Зараз переглядають

Карнавальний костюм «Подруга пірата»

Подруга пірата – і цим усе сказано! ...

0грн.

Блузка-сорочка приталеного крою

Коротка блузка-сорочка злегка приталеного силуету пошита з повітряного бавовняного шитва. ...

62.95грн.