Жіночі образи в кіно. "Сирітський Бруклін": жіночна і діяльна

Детектив «Сирітський Бруклін» має сюжет з помірною напругою, де замішані соціальні активності та політична інтрига. У грі – дієві, розумні чоловіки і розумна, дієва жінка. Згідно з епохою чоловіки тут мужні, жінки – жіночні і усі рівнозначно елегантні. Стеження за сюжетом фільму втягується у парадокси розумової гри і має безліч моментів до замилування: м’яка ахроматична атмосфера містить зі смаком розставлені акценти, ірраціональна канва посилена парадоксальною здатністю пам’яті головного героя і співзвучна справжньому нью-йоркському джазу.

 

Режисерська робота Едварда Нортона дуже сучасна, хоч і побудована на «вінтажному» матеріалі. Наша спроба приміряти тогочасну моду на стосунки і спосіб одягатися, здається вдалою. Принаймні, візуальні цитати моделей Burda Style видаються ультра актуальними і дійсно надихають.

  

 

Пальто А-силуету

Нам пощастило, бо ностальгійна модель пальта А-силуету декілька останніх сезонів була в тренді і буде актуальною ще. Пікантний і складний відтінок синього, яскравий і виключно жіночний, індивідуально може існувати в особистій гардеробній гамі поза трендами. Як використовувати тренди минулого? Як коротку цитату, укомплектовану сучасним контекстом.

 

Шиємо підкладку на пальто та жакет

 

Жакет Burda Style 9/2017 #119 В, Кадри з фільму "Сирітський Бруклін", реж. Едвард Нортон

 

Блузка з краваткою

Як у сімейній скрині старожитностей, так ми знаходимо у фільмі деталі, якими хочеться наслідувати елегантні образи і, звісно, характери. Така блузка із суцільнокроєною краваткою може бути скопійована разом із комплектом. Сучасний офіс буде лояльним до такого вбрання і навіть більше.

  

На всі випадки: шиємо блузку з коміром-бантом

 

Блузка Burda Style 12/2019 #114, Кадр із фільму "Сирітський Бруклін", реж. Едвард Нортон 

 

Деталі і контекст

Наша вінтажна модель блузки з перехресною зав’язкою на шиї лише підкреслює, що змінився лише контекст, а суть жіночності незмінна.

 

Класика Burda Moden: вінтажні моделі в сучасній моді

 

Кадр із фільму "Сирітський Бруклін", реж. Едвард Нортон, Блузка Burda Style 10/2018 #121

 

Незмінні цінності

І ще раз про тренди століття минулого і нашого. Схоже, що ми живемо тими самими ідеями: альтруїзм, любов, дружба і відповідальність. Ми вірні не одягу, а характерам, які стоять за образом. Хоча добротні речі – це також хороший символ, а добротний крій тут – цінний спадок.

 

Мудрість предків: як шити економно і екологічно

 

Кадр із фільму "Сирітський Бруклін", реж. Едвард Нортон, Напівпальто чоловіче Burda Style 10/2018 #128 

 

Чоловічі образи у фільмі

На початку фільму герой одягнений у просту куртку, і вже згодом  одяг «еволюціонує» у більш статусне двобортне пальто. Чоловічий одяг - сучасний і несучасний - однаково підкреслено аскетичний. Мабуть, це правильно, бо так виступають на передній план особисті достоїнства і ще яскравіше на їхньому тлі помітна жіночність.

 

Куртка чоловіча Каталог Burda 1/2019 #6351, Кадри з фільму "Сирітський Бруклін", реж. Едвард Нортон 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Тренчкот класичний двобортний

Класичний двобортний тренчкот на картатій підкладці, з лацканами, відлітними кокетками, погонами,...

30 грн.

Зараз переглядають

Жакет без коміра

Жакет букле з декоративним поясом на талії відливає благородним блиском і підкреслить вашу...

30 грн.

Спідниця міні зі складками і запахом

Таку спідницю з запахом пошиє навіть кравчиня-початківець. ...

30 грн.