Баварська сукня Burda 9/2011-143

• автор: rumiantseva
  • дата: 12.02.2018
  • складність:
Подобається  9
Поділитись:

Опис

Этот костюм - первое, что я сшила по бурде. На это у меня ушел месяц, т.к. опыта в шитье у меня не много и я долго разбиралась с обработкой некоторых узлов. Но шилось интересно. Итак - лиф платья - коттон жаккард, юбка - коттон, блузка и подкладка лифа - батист, фартушек - сатин. Уменьшала длинну спины на лифе (шила пробник), вместо завязок на рукавах блузки сделала резинку; остальное без изменений.

По особенностям пошива - в инструкции ничего не было сказано по поводу того, когда сшивать середину лифа. Мне, как новичку, было неясно, когда это делать, потому сшила себе маленький пробничек из основной ткани и подкладки, чтобы разобраться, что к чему. Кант сама не делала, покупала готовый, не пожалела. Припуски подкладки лифа и юбки на талии, а также припуски оката рукава на блузке обрабатывала хлопковой косой бейкой (тоже брала готовую), ее же пустила и горловине блузки. Вместо бархатной ленты на «завязки корсета» брала репсовую, результатом осталась довольна ).

Поскольку найти крючков для дирндла у нас нельзя, покупала в магазине рукоделия замочки с тогглами и оставляла только часть замка без тоггла. Получилось не без косяков. На блузку уже не хватило времени, иначе бы рукава подправила бы. Получились черечур пышными, делали из меня квадратную тетеньку :). Мало того, на блузке, когда прорезала дырочки для пуговичек, разрезала слишком много, пришлось некрасиво заштопывать, потому что в три ночи красиво заштопать уже не получилось, но и не страшно - эта пуговичка была под лифом и ее, к счастью, не было видно.

Размер на свой 48-50 брала 46 для платья и 48 для блузки. В общем, корпоратив, на который я этот костюм шила, удался, пусть и приз за лучший костюм я не получила. Зато за время пошива я столькому научилась! А опыт в разы ценнее любых призов! Спасибо всем, кто посмотрит мою публикацию :).

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Ну Ви просто молодець! Перша річ , і така складна і Ви не побоялись взятися за пошиття! Мої перші кроки були на дуже простих дитячих топиках і то не так акуратно виходило! У Вас точно талант до шиття!Може приз Вам не дістався , але я певна , що компліментів не бракувало! Дуже вдалий костюм !

Дякую! До цього шила спіднички загалом, а тут «замахнулась» на цілий костюм. Компліментів і справді наслухалась)

Ви круті! І костюм крутий! А журі в курсі, що Ви самі шили? Я б точно кубок першості віддала цьому баварському комплекту! )))

Натхнення для нових речей - щоб нам подивитись, а Вам - із задоволенням пошити і носити! ))

Дякую Вам!) тепер точно треба на октоьерфест їхати, щоб ще раз вдягти )))

Я вражена якістю виконання цього складного бврання, враховуючи, що це перший досвід шиття по Burda. Корсаж сидить бездоганно. Увесь комплект просто чудовий!

Здивувалася, що ви не знайшли в інструкції, коли зшивати середні деталі ліфа. Не полінувалася, дістала цей журнал) І не дивно, що ви не знайшли такий пункт) Адже корсаж посередині не потрібно було зшивати. Він має вигляд жилету, якщо можна так сказати, і з'єднується шнурівкою. Весь корсаж потрібно було обробити підкладкою, як жилет. 
На стадіїї пришивання до спідниці, потрібно було тимчасово зметати борти корсажа (той самий "середній" шов), а у вже готової сукні наметування видалити.

Йолки-палки! А до мене з опису не дійшло, що має бути жилет! Дякую Вам, що пояснили )). А я ще дивувалась - нащо цій сукні підкладка під ліфом? Так і пошила )). Ну нічого))). Наступного разу буду уважнішою)! І дякую Вам за приємні слова, я дуже старалась і отримувала справжнє задоволення від шитття :)

Наряд неймовірно розкішний та жаккардова тканина приємного кольору, з гарним візерунком!!!! Дуже подобається стилістика таких баварських суконь.

Дякую за Ваш відгук! ) Я коли цю тканину побачила, просто закохалась в неї! Купила на сайті текстиль-контакту, до речі )

Ух, ти! Перший досвід пошиття і так гарно виглядає костюм. Гадаю, Вам варто продовжувати, у Вас задатки до цієї справи.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня максі з американською проймою

Від барвистої максі-сукні з американською проймою і еластичною куліскою зі шнурами навколо талії...

33.50грн.

Зараз переглядають

Бермуди класичного крою

Парусинові бермуди благородного відтінку приваблюють своїм класичним кроєм з типовими боковими...

33.50грн.

Піджак однобортний з двома шліцами

Легкий однобортний піджак з двома шліцами на спинці і брюки зі складками на поясі - від цього...

33.50грн.