Блузка з фестонами

  • автор: Катерина
  • дата: 07.06.2019
  • складність:
Подобається  6
Поділитись:

Опис


Тканина сподобалась своїм фестончастим краєм. Блузку 111А з номеру 3/2019 побачила саме з неї.Через те,що вишитий край розташований по кромці лише з одного боку,витрата тканини збільшилась(1,90м шир.140см). На рукавах вирішила зекономити. Для унісону волани рукавів обробила декоративною строчкою швейної машинки.Тканина тонка віскоза, крій просторий.Через своє особисте бачення цієї блузи,порушила правила розкрою: деталі викрійки були розташовані перпендикулярно до лінії кромки. Розмір 40, пілочка до талії 42. Корекція по зросту (-3см по всім деталям). Щоб сформувати силует,талію підкреслила паском. Тому не вдалося продемонструвати блузу в усій її красі. Зараз підшукую до неї компанію, бо без паска вона краще себе розкриває.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Чудова блузка і , дісно , неординарне бачення моделі. Я б зразу назвала блузку" загадкова" , хоч принт в горошок і" загадковість " не дуже поєднується , але мені здається саме так. Вона така гарна і незвичайна , така вишукана , що можна вдягати її навіть на вихід , або на свято

Дякую.

Катерино, мені подобається ваш продуманий гардероб - стильний, зручний і елегантний. Ця блузка - не виключення. Мені здається вдалим рішення, зробити фестончастий край лише по низу, а на рукавах достатньо оздоблювальної строчки.

Дякую, Олено.

Катерино, дуже сподобалась Ваша інтерпретація моделі. Фестончатий край надає блузці ніжності та тендітності. Гарне поєднання з паском. Красива презенація!

Дякую, Ольго.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Куртка-тренч с рукавами реглан

Здесь представлены все тренды в двойном размере: модная куртка-тренч с рукавами, собранными на...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця прямого крою з рельєфними швами

То прямо, то за діагоналлю – спідниця-олівець змінилася завдяки картатому узору, розташованому по...

39.90 грн.

Пуловер короткий з оборками на рукавах

Максі-оборки на рукавах, куліски із зав'язками з боків і еластична куліска по нижньому краю - цей...

39.90 грн.