0

Комбінезон

  • автор: Катерина
  • дата: 30.08.2019
10
Поділитись:

Опис


Вітаю. Комбінезон трохи суперечлива річ. Скільки не міряла в магазинах, підібрати не змогла. Два нових журнали "Люблю шити" вимагали моєї участі. Штапель з малюнком під джинс видався ідеальним для комбінезона і я вирішила ризикнути. Як завжди,скоротила викрійку на свій зріст, взагалі на 5см. В проймах спереду, для прилеглості, додала виточки. Зав'язки на талії не вшивала, виконала їх у вигляді поясу, бо моя перегиниста фігура вимагає підкреслення талії ззаду. Розмір пілочки до талії 42, все інше 40. Кількість тканини придбала як в журналі 2,20м шир.140см. Якщо пояс не робити, можна вміститися і в 2,00м. Коли одягнула комбінезон, відчула себе комфортно, а те, що він не на мене зрозуміла, коли побачила себе на фотографіях. Талія нижче десь на 4 см. Така ж справа і з шаговим швом. Спробувала забрати в шов на талії-псуються кишені. А от якщо забрати ці зайві см в проймі-саме те. Перешивати пройму з кантом-себе не поважати. Шлях до успіху відомий. Запросила подружку зі зростом 170см і розміром 42. Результат на фото. Бурда "Люблю шити" 2/2019#108.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Дякую за досвід і показ. Теж декілька моделей із "Люблю шити" хочу виконати, але боюсь за посадку. Але комбінезон мені все одно подобається і на вас, і на подрузі)

Дякую,Лано.

Катюша, Вы уж простите, но на Вас комбинезон отлично смотрится.))) Я просмотрела  фото и только потом прочитала Ваш комментарий. А мне нравится заниженная талия в этом комбинесоне и шаговый шов его не только не потрит, но добавляет свою изюминку. Надеть какой-то интересный пояс на бедра....;))) Но это только мое мнение. Главное, чтобы комфортно было Вам;)))

Знаете, Марина, я об этом даже не подумала. В основном крутила пояс сверху, то затягивая, то ослабляя. Сейчас думаю, прежде чем отдавать,надо было сначала на форум бросить. В коллективных идейках иногда кроется истина.

Катерино, я придбала  журнал саме через цей комбінезон, тому цікаво дізнатись про недоліки викрійки. Дякую, що поділились. Але на фото мені подобається як він виглядає на Вас. Легкий, невимушений , саме те на літню спеку десь біля моря.

Дякую, Тетяно за коментар. Можливо я просто не звикла до такого простору в одежі і поспішила його позбутися. До того ж може на Вас він розкриється по-іншому. Бажаю успіху у виконанні.

Катю, комбінезон ідеально підходить тільки Вам! Роздивилась фото в журналі - талія та шаговий шов знаходяться нижче ніж зазвичай. І це зовсім не псує загальний вигляд Вашого комбінезону.

Дякую, Олю. Після того,як прочитала Ваш коментар, знову переглянула журнал. Там дійсно і талія, і шаговий шов нижче, але не на стільки як у мене. Також завдяки Вам я прийшла до думки, що можливо, його слід розглядати як оверсайз. Тоді пояс взагалі не потрібен, він буде досить просторий, і не жарко.

Катерино, побачивши перше фото, я подумала, яка ж краса! Такий невимушений і стильний образ. Почитала опис, почала приглядатися, і до фото  журналі теж. Як вже зазначили, на моделі кроковий шов теж досить низький. Маю дуже схожий досвід. Шила комбінезон з "Шити легко та швидко" і з моїм зростом 170 він сидів точнісінько, як на вас. На інших все було на місці, у мене кроковий шов десь на 10 см нижче опинився. Як так вийшло досі не розумію. Носила його, підтягуючи вище поясом. Але було не дуже комфортно і після ще однієї спроби пошити інший комбінезон, вирішила, що то не моє)

Саме тому я його з радістю позбулася. По-перше зробила людині щастя, а по-друге звільнила місце для наступного.

Хіт продажу