Сукня шість образів

  • автор: Катерина
  • дата: 10.01.2021
  • складність:
4
Поділитись:

Опис


Тканина батист. Придбала залишки 1,15 і 1,30м шир.140см.Тканина вимагала підбору малюнку тому вибрала модель 112 з 10/2020 з таким розрахунком, щоб можна було вкоротити довжину,в разі чого і носити її з брюками. Але я вмістилась і навіть вистачило на широкий пояс. Розмір пілочки 42, спинка 40. Вкоротила пілочку до талії на 2 см., рукав на 3см. Якщо не підбирати малюнок, то можна вважати цю сукню легкою. Коли її одягнула, то зрозуміла, що з нею можна погратися щодо зміни образів. Тому вирішила їх представити. Перший образ як в журналі, але не під брюки. Другий образ виходить якщо фартух не зав'язувати, а залишити вільно спадати (можливо коли тканина двостороння). Третій образ: перекинути зав'язки через праве плече(сторона де вшивається фартух). Виходить ніби спеціально задумана кишенька. В четвертому образі я перекинула деталі зав'язки через протилежне плече. Виглядає як сумка-мішок (мені цей образ нагадує бохо). Щоб створити п'ятий образ я пошила широкий пояс(його опис викладу в наступному проекті). Завдяки поясу можна спустити фартух нижче, що дає можливість створити модний зараз низ різної довжини. Шостий образ "а ля вчителька" (опис комірця також викладу поспіль). Так званий фартух може бути контрастним або з мережива. Бажаю всім натхнення та нових проектів.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Ой, який потенціал у цієї моделі! А так і не здогадатися. Сукня красива та ще така "багатолика" виявилася. Дякую за показ!

Так, дійсно, важко здогадатися,коли модель в журналі сидить. Саме цю сукню підбирала по технічним малюнкам і тільки в уяві могла здогадуватись як вона виглядатиме.

Оце ви, Катерино, "накрутили"! Такий принт цій сукні личить більше, ніж у журналі! А варіативність зімусила і мене задуматися)! Дякую за показ!

Мені дуже приємно, що Вам сподобалось!

Хіт продажу

Сукня-бюстьє з широким вшивним поясом

Обтисла сукня-бюстьє з атласного шовку дозволить вам продемонструвати красиві плечі. Широкий...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня А-силуету

Строката сукня А-силуету з тонкого в'язаного полотна не тільки зігріє холодним днем, але і...

39.90 грн.

Жакет короткий класичного крою

Крій - класичний, оточення - саsuаl: короткий жакет на блискавці, оздоблений по всіх краях...

39.90 грн.