0

Сукня в рустикальному стилі

  • автор: Катерина
  • дата: 06.10.2019
9
Поділитись:

Опис


Трикотаж 1,10м шир.180см. Шукала щось надлегке та швидке у виконанні. Модель 113В з 1/2015 і ще на один старий запас тканини стало менше. Всі шви обробила на оверлоці. Щоб не займатись з обтачкою горловини, просто залишила отвір 33 см. Загорнула його припуск навиворіт і приклеїла за допомогою павутинки. Трохи побігала у пошуках підходящої тасьми, а коли знайшла,то її вартість виявилася більшою ніж я б такий відріз зараз набирала. (Довжина тасьми 5м 40см).Та про це не жалкую. Сукня мені подобається. Розмір 40. Підняла лінію талії на 2 см. Обтачка куліски зроблена із залишків крепдешину, які потрапили в тон. Відльотні бокові частини зафіксувала на талії і внизу.

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Сукня точно неординарна.Така зразу звертає увагу. На перший погляд прстий крій , спокійний колір , але яка ж вона стильна. І не знаю , чи швидка вона в виконанні , бо пришивати тасьму довжиною 5 м , це досить забарна робота

Я пришила її звичайним швом уперед голку, тому не багато.

Катюшааааа, это что-то невероятное, завораживающее! Образ - необыкновенный! Я долго рассматривала журнальную версию и, если быть честной, мимо Вашей версии я бы точно не пролистала мимо! Восторг!!!!

Спасибо, Мариночка.

Я і не впізнала викрійку. Іноді теж зупиняюсь, коли розумію, що вартість канта чи тасьми майже дорівнює вартості тканини. Але в цьому випадку тасьма "зробила" сукню. Шик!

Дякую.

Дуже цікава сукня, журнальний варіант так собі, а у вас вийшло просто супер!

Дякую.

Катю, як вміло ви додаєте шарм звичайним речам. Кант та пасок - родзинки цієї сукні. Як завжди, неймовірно, стильно!

Хіт продажу