Пальто О-силуету

  • автор: Катерина
  • дата: 24.03.2019
  • складність:
6
Поділитись:

Опис


Пальто стилю оверсайз 11/2016 #121. Історія цього пальта почалася з тканини, яка довго чекала на свій вихід, через колір. Тому, тільки но він з'явився на подіумах,я почала підбирати модель. Шукала серед коротких, бо бракувало тканини. Я мала лише 2,40м. Тканина-вовна. Підкладка-віскоза 1,50м. Гудзики (можливо комусь це буде цікаво) виготовлені з бамбуку. Я використала зворотній бік. Так видалось доречніше. Оскільки моя машинка не виконує петлі "з очком" я зробила їх ручним способом. Мій зріст 163 см, тому всі викрійки корегую по зросту. Розмір 40, але також змінюю верхню частину переду на розмір 42. За відсутності достатньої кількості тканини, нижній бік пат рукавів виконано з підкладки. Мабуть, саме тому,пати трохи западали до низу і прийшлося їх фіксувати за допомогою "ніжок" до рукавів. З такої ж причини підборт зроблено з двох частин, з'єднаних "встик" із застосуванням декоративної строчки швейної машинки. Довжина мого виробу 89см.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Прекрасне пальто! Замилувалася ручними петлями - професійне виконання. Треба і собі так навчитися робити.

Дякую,вже міркую над майстер-класом.

Такий стильний образ ,пальто .дійсно .суперове. І мене завжди зачаровує ,коли річ доводять до ідеалу.бо я .навпаки .шукаю легких шляхів .Петелечкі можна в рамочку і на виставку ,настільки досконало зроблені

Дякую,Тетяно. З радістю приймаю Вашу похвалу. Але можу Вас запевнити, що я Ваша товаришка в частині "легких шляхів". Кожного разу приступаючи до виконання нового виробу я думаю: "Як це б його зробити, щоб було водночас і гарно і швидко". Але це той випадок коли ситуація зобов'язує. Час який я витратила б на пошуки ательє, дорогу, спілкуваня з майстринею та очікування здався мені довшим,ніж ті хвилини які вдалося знайти для виготовлення цих петельок.

Красивый, цельный образ. Очень удачное пальто;)))

Спасибо. Я, правда, им очень довольна!

Хіт продажу

Брюки еластичні з рельєфними швами

В команді з топом виступають еластичні брюки такого ж кольору. Рельєфні шви забезпечують...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця-олівець із розрізом у задньому шві

Бокові деталі з діагональними рядками і рельєфні шви на вузькій спідниці до колін зроблять вашу...

39.90 грн.

Спідниця максі з м'якими складками

Для неспішних прогулянок на природі стане в пригоді романтична спідниця із зірковим візерунком,...

39.90 грн.