0

Червона блуза.

  • автор: Іринка
  • дата: 02.10.2019
9
Поділитись:

Опис


Доброго дня чарівні майстрині! 
Хочу показати мою блузу, яку я сшила, щойно придбала журнал, але на вулиці похолодало, і не було можливості  носити, а тим більше фотографувати.
Блуза мені сподобалась одразу за незвичний рукав, а в мене була в "закромах хом`яка" тканина , яку я придбала на літнє плаття, а так як літо завершилось - то зірки зійшлись - буде блуза.  Тканини було 1 м кулірки при ширині 1,8 м, ледве взізла, на рукавах зробила шов, та сховала його в присбореному низу (майже не видно, а я нікому не скажу, окрім вас))))))
Зі змін: не робила змійки-застібки на рукавах, чомусь мені вони в цій тканині здалися зайвими, та не робила застібку на спинці. По-перше полегшила собі роботу))), а по-друге голова пройшла і так)))
Якщо шити з атласу, як пропонується в журналі, то застібка - обов`язкова!
Блуза вишла дуже яскравою та нарядною (через малюнок на тканині), тому  ношу її з моїми улюбленими червоними туфлями( в яких дуже добре сидіти! ))) та червоною помадою))
 Шуточки, більше ношу її з чорними туфлями на холостому ходу.


Всім гарного дня та настрою! 

І не забувайте ♥♥♥ Бо переглядів завжди більше сотні, а от ♥ одиниці... от і думаєшь, чи то все так погано, що людям не подобається, чи жалко поставити ♥ 

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Ааааа, Иришка, насмешила "лайками";))))) Красотка! Блузка великолепная (красный - это вообще мой любимый цвет;)! Образ великолепный и не важно, что в чудо-туфельках можно только красиво сидеть!;))) Делюсь секретом, когда сильно надо пройтись, представь, что за тобой идет 3-е мужчин, тут же исчезнут все проблемы с обувью (правда не на долго);))) Умничка, ты создала мое настроение на этот вечер!;))))

Спасибо, Маринка))  поняла мою шутку про лайки)))
Спасибо за совет, туфли так и ношу, но только в офисе, на улицу не рискую, боюсь выглядеть в них, как на ходулях))))

Отличная блузка, вам очень идет! С черными брючками просто супер) Были у меня как-то туфельки только для сидения в качестве сменки в офисе. Так ни разу на улицу и не вышли))) На ножке красиво, а по ощущениям как Русалочка, шагающая по ножам.)

Спасибо))  вот и у меня такие туфли есть! Хотя я думаю, они есть у каждой девушки!

Спасибо, Маринка))  поняла мою шутку про лайки)))
Спасибо за совет, туфли так и ношу, но только в офисе, на улицу не рискую, боюсь выглядеть в них, как на ходулях))))

Ірино, дякую за опис з гумором, відразу веселіше стало))) 

Красивий образ з червоними туфлями, шкода, що вони більше "для сидіння") Візьму до уваги пораду Марини для таких випадків)

 

Щодо "лайків" - як то кажуть, категорично підтримую!))) 

Дівчата, тисніть смайлик, автору приємно! 

І не лише на Фотофорумі. Ще й статті маю на увазі (скромно усміхаюся), я теж стараюся!)))

Дякую, Олена! ))

Мабуть багатьох зворушив Ваш гумор. Саме мене дуже розсмішили туфлі на холостому ході. А щодо лайків, то мені здається, якби при натисканні на смайлік, він змінював колір, лайків було б більше.
Але, це скоріш побажання до керівникв сайту. І наостанок про блузку. Гарне забарвлення тканини, червоний колір блузки підкреслюється таким же на взутті. Гарний виріб і Вам пасує.

Дякую!!!

Хіт продажу