0

Жакет-блейзер

  • автор: Іринка
  • дата: 17.10.2019
6
Поділитись:

Опис


Доброго дня всім чарівним майстриням!
Сьогодні у мене класика жанру - жакет з не типової ( як для мене) сірої тканини. Твід справжній 100%, зАпах у нього був, коли проводила ВТО, справжньої суконної тканини, та мнеться - жах.... 
Шила минулої зими, в викрійці зовсім нічого не міняла - все сподовалось, сіла ідеально, без підгонів та переробок. Тканину не дублювала (лише в районі карманів, підборт, комір), мені так більш подобається. На рукавах зробила шлиці-обманки (якщо чесно, то не захотіла возитися та полегшила собі роботу.)))

Такий собі універсальний, класичний жакет - блейзер, до нього шила ще й спідничку, але як дошила мені не сподобався разом комплект, одразу додає +20 років, та нагадує таку собі вчительку... тому ношу окремо кожну річ.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Ірино, блейзер зі справжнього твіду це круто! Гарно сидить. Думаю, рішення носити спідницю окремо цілком виправдане. Образи з цими речами нарізно динамічніші. А як костюм такий варіант гарний, коли дуже суворий дрес-код.

Дякую, Олено! От і я вирішила відмовитися від сурового дресс-коду))) Буду розбавляти яскравими фарбами.

Ира, очень понравился Ваш жакет, достойная работа ! Я вообще твид обожаю, по-моему, этот материал всегда в тренде... С джинсами стильно смотрится. И с юбкой тоже будет классно, если добавить не совсем привычные для таких костюмов компаньоны - футболка с надписью впереди и лоферы....как-то так. Но однозначно Вам носить, и составлять образы тоже на свой вкус.

Ириша, полностью согласна с Зоей!))) Отличный жакет и если добавить дерзости (полную противоположность классике в детали), то с юбкой очень заиграет ;)))

Іро, дуже акуратна робота! Відмінна посадка.

I жакет гарний і спідничка. А сірий колір дружить з усіма кольорами, тому є поле для комбінування. Ставлю лайк із задоволенням.

Хіт продажу