0

Сумський флешмоб "Полосатий рейс"

  • автор: Іринка
  • дата: 02.07.2019
16
Поділитись:

Опис


Доброго дня чарівні майстрині! 

На початку червня відбулась зустріч Сумського швейного клубу на тему "Полосатий рейс".  Основна вимога до участі була тканина в полоску. Всі дівчата сшили різноманітні речі на свій смак.
Спека на дворі стояла неймовірна, тому після тривалих обговорювань зустріч вирішили провести на березі річки Псел. Зібралось нас небагато, але ми в "тільняшках". Ще одна учасниця нашого клубу- Лена (останні фото) приєдналась до нас заочно, бо не змогла прийти на зустріч, але сшила чудовий костюм, ну як же його не показати!!!
Атмосфера була веселою та яскравою. Ми вдосталь поспілкувались, повеселились та обговорили тему наступної зустрічі, яка відбудеться вже восени.

До нових зустрічей на сайті і не тільки!


 

Інші вироби користувача
+ коментувати

16 Коментарів

Молодці дівчата! Класна задумка, крута фотосесія!

Дякую!

Які ж різні "смугастики" у вас вийшли! Дуже цікаві моделі і красива фотосесія.

Дуже дякую!

Девчонки, какие вы красотульки классные!))) Это же надо, столько разных полосок!;))) Я в восторге от вас и фото и теперь буду с нетерпением ждать подробных фото по каждому полосатику!;)))

Спасибочки) 

Девочки, молодцы! Такие атмосферные фото получились)), идея фотосессии с лодкой и причалом - крутая)). А ваши изделия очень актуальные - полоска гремит сейчас по всей стране:)) Спасибо за ваш позитив:)

Спасибо большое!

Четверта зустріч нашого клубу. Було дуже цікаво, весело і спекооооотно! З кожним разом ми стаємо розкутішими перед камерою.

Дівчата, дякую Вам, що наш проект триває. До нових зустрічей!!!

Що було спекотно - то спекотно))) 
Хоч наш і не великий ( порівняно з іншими містами) проект, але й Суми не велике місто! І дуже сподіваюсь, що наша кількість буде зростати! Дякую, тобі Юлічка, за організацію в такій не легкій справі!!!! До нових зустрічей!!!!

Умнички и красавицы вы все девушки)))
Интересные у вас у всех работы получились))) Фотосессия такая милая и летняя)))

Спасибо большое)))

Вітаю , дівчата! Така чудова фотосесія! Всі такі різні і гарні. Смужка- принт на всі часи, а ви її так гарно показали. Пощастило вам з фотографом!

Дякую, дійсно фотограф у нас чудовий!!!

Чарівні смугастики! Дуже вдала атмосфера вийшла, і моделі цікаві, браво! А яку плануєте наступну тему?

Наступна тема... є кілька пропозицій. Зустріч плануємо на осінь. В нашій компанії є дві власниці ательє. Юлічка - в блакитному сарафані, та її колега Оксана (блакитна сукня). Приблизно 80% одягу для ресторанів, офіціантів, шефів ресторанів в м.Суми - це їх роботи. Виконують замовлення і в інші міста, зокрема до ресторанів Київа. https://www.facebook.com/groups/terrakot.bar/

А учасниця Олена (костюм в сміжку і горошок), теж має своє ательє. Запропонувала створити колекцію для всіх дівчат. А кожна, щоб змогла обрати, модель для себе і пошити.

Чекаємо.

Хіт продажу