0
Акція 1+1=3

Комірець з троянд гачком

  • автор: Ганна
  • дата: 22.09.2016
6
Поділитись:

Опис


Добрий день! Ось і я наважилась, показати щось зі своїх робіт. Вибачте, за якість фото, работа давня (десь роки три тому) і фотографувалась на мобільний. А комірець вже давно подарований подрузі, якій він дуже сподобався.

Зв'язано з акрилу з люрексом. Насправді кольори більш насичені, а блиску не так багато. Трояндочки зв'язані за дуже простою схемою та зшиті. Основа - сітка обв'язана по краях гачком.

Це були мої перші кроки у в'язанні, вчилась сама за майстер-класами з інтернету. Номер журналу поставила той що був у списку, але я не знаю звідки схема моїх трояндочок. Схожі троянди були у Верені 10/2000 на сумочці, але я не знайшла її у списку, вибачте. Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Ганно, вітаю! Дякую, що приєдналися до нашої спільноти на фотофорумі:)

Ніколи не бачила такого комірця, щоб із в'язаних об'ємних квітів був зроблений.

Ефектно і стильно!

Щиро дякую! Отримати Ваше схвалення - це дуже приємно! Він дійсно дуже цікаво виглядає. Спробую додати ще фото, бо чомусь одразу не вийшло. Ще раз дякую за теплий прийом на форумі!

Дякую за додані фото! Особливо за вигляд знизу, де видно основу комірця.

Ганно, ну нарешті я дочекалась ще одну споріднену душу, яка любить в'язати. Дуже рада познайомитись! 

Дуже оригінальний комірець, але у мене до Вас проханнячко, по - можливості звістно, додайте фото як ви його носите, бо не можу адекватно оцінити розмір комірця і як він сидить. Буду дуже вдячна ;) 

Ну і чекатиму новеньке ;)))

Дякую! Ваші вироби неперевершені, дуже раділа, коли Ви виграли у конкурсі! А я лише початківець. Фото додала, але вибачте, воно старе, поганої якості і одяг там зовсім не для цього комірця. Просто я його в'язала на подарунок і він давно вже подарований. Але подрузі він дуже сподобався, сподіваюсь, вона його носить, не бачу, бо живемо далеко одна від одної.

Дякую, Ганно! 

Зачекайте будь-ласка