0

Комлект шапка та рукавички з "косами" та снуд гачком!

  • автор: Ганна
  • дата: 27.01.2017
5
Поділитись:

Опис


Доброго дня!

Дивилась я із захопленням на такі чудови шапочки створені Танею Зосимовою та Оленою Раповою та й лише тихо зітхала... Бо гадала, що одна я така в’яжу лише гачком, а ним як такі гарні коси сплести?

Але я вирішила не здаватись і почала активно шукати на просторах інтернету як таки зробити це чудо та сплести коси гачком? Завдяки цьому я натрапила на дуже цікавий блог стоматолога, рукодільниці і просто красуні Поліни Куц , яка сама розроблює і втілює в життя чудові схеми в’язання гачком. Саме в неї я і натрапила на ті самі омріяні шапочки "з косами", а далі ще й на рукавички "з косами". Потім був пошук пряжі ізумрудного кольору, який я дуже полюбляю (нажаль, мої фото з телефону, за які я дуже вибачаюсь, не передають правдиво цей неймовірний колір), вибір впав на напіввовну Нако Суперламбс 200м. у 100гр., ниточка виявилась дуже м’якою, працювати з нею одне задоволення, усього на комплект пішло чотири моточки.

Завдяки дуже зрозумілому опису Поліни шапочка і рукавички сплелися досить швидко, а ось зі снудом все вийшло трохи довше. Коси гачком це виключно односторонній малюнок (на одному фото я навмисно сфотографувала виворіт шапки) тому для снуда він не дуже підходить. Пробувала декілька візерунків і зупинилась на "зірочках" і вони мене не розчарували, тепер мрію сплести шарф таким візерунком, але більш тонкою пряжею.

Комплектом я більш ніж задоволена, отримала і отримую безліч компліментів та добрих слів, багато хто дуже дивуються, що це робота гачком.

Дякую за увагу, бажаю успіхів та незмінного задоволення від рукоділля!

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Спочатку подивилась фото, навіть не помітила, що шапка гачком сплетена, дуже схоже на спиці. Класний комплект вийшов))) Якось зустрічалася з Танюшкой (https://burdastyle.ua/users/2699)  на майстер класі, і намагалася освоїти гачком саме такий візерунок як у вас на снудику))))) 

Щиро дякую! Цей візерунок і справді дуже цікавий, а у Тані, дійсно є чому повчитись! А ще, мені дуже подобаються Ващі джгутики, такі цікаві, індивідуальні, чудовий аксесуар!

Ганно, неймовірно - коси гачком! Я навіть не знала, що таке можливе. Дуже акуратна робота. Комплект вам личить.

Ганно, який прекрасний комплект! Дуже сподобалися візерунки. Коси гачком.. - Ви для мене відкрили Америку)))

Олено, Таню, дякую за теплі слова!

Хіт продажу