0

Кораловий пуловер

  • автор: Юлія
  • дата: 23.01.2019
4
Поділитись:

Опис


Добрий вечір!

Десь напередодні Нового року я прочитала, що інститут  Pantone вибрав головним кольором-2019 "Living Coral". А нещодавно побачила в магазині кораловий трикотаж "Арктика" саме такого живого, яскравого відтінку. Вирішила, що сукня - це буде занадто, а ось подовжений пуловер - саме те, що потрібно, щоб додати барв похмурому січню. Скористалася тою самою викрійкою сукні, кокетка також одношарова і навіть без блискавки. Попередньо розклавши деталі на тканині, з'ясувала, що мені вистачить 0,9 м. трикотажу при ширині 1,5 м. (адже він однотонний), чим викликала скептичну реакцію продавця. Він не вірив, що з такого відрізу можливо зшити пуловер з довгими рукавами. Але - ось він, яскравий, теплий та зручний. А залишків вистачило ще на маленьку шийну хустинку))

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Такий класний пуловер у вас вийшов ,мені все в ньому подобається і довжина ,і колір ,і те як він підкреслює делікатно фігуру. І я теж такий хочу!

Дякую! Шити такий пуловер - чисте задоволення, як і носити, єдине, що трохи розходився на грудях, прийшлось зашити.

Дуже приємний пуловер чудового кольору. Люблю цей відтінок, він такий радісний) 

На око я б теж засумнівалася, невже вистачить 90 см. Але попередня розкладка - наше все) Дякую за таку корисну інформацію щодо витрати тканини!

Спасибі за відгук. Я люблю помудрувати з розкладкою на тканині, це й цікаво, і економічно. А з пуловером так вдало вийшло завдяки тому, що полочки і спинку я розклала в протилежних напрямах. Звісно, якщо трикотаж неоднотонний, то витрата буде більше.

Хіт продажу