0

Пудра 12/2015

  • автор: Ольга
  • дата: 04.01.2016
12
Поділитись:

Опис


Придбала 2 м трикотажу кольору пудри ще до виходу журналу саме під цю викрійку. Нічого не міняла, особливо сподобались рукави, дуже легко вшиваються. Ліва частина спідниці зі складками візуально на фото виглядає довшою, але насправді метром виміряла до мм. Кому хочеться, щоб було рівно, треба виправляти викрійку, бо так виходить під вагою складок.

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Олю, як ніжно і витончено виглядаєте! Сукня елегантна, жіночна і затишна одночасно. Завдяки Вашим фото добре роздивилася, яке красиве драпірування в цій сукні.

Дякую! Я думаю, ця сукня стане моєю улюбленою.

Дуже сподобалась Ваша сукня i всi Вашi роботи. Дуже гарна галерея

Дякую Тетяна! Якщо я не помиляюсь, Ваші роботи теж колись були на російському форумі і я їх з задоволенням переглядала. Сміливо переносьте їх сюди!

Гарна сукня! Ніжний колір, витончене драпірування, сама жіночність! З наступаючим Різдвом!

Дякую, Ірина!

Дякую , так . я виставляла колись свої роботи на РФ , дуже чекала український .сайт.Зараз шию небагато , бо я волонтер, плету маскувальнi ciтки , але планую виставити декiлько робiт.Я дуже люблю шити.Ще раз Вам дякую

Уже заінтригували...Цікаво подивитись...

Ніжний, стриманий колір й цікавий фасон сукні зробили свою справу)
Чудова сукня у Вашому виконані!

Дякую!

Подскажите,пожалуйста,какой трикотаж Вы покупали,тяжелый типа "соты" или легкий типа вискозы, джерси? Очень нравится посадка платья, и какой у Вас рост? Давно смотрю на эту выкройку, но мой рост 163см. и не знаю стоит ли корректировать.

Ірина, трикотаж легкий, типу джерсі, тонкий. Я думаю, на цю викрійку "соти" не підійдуть, бо мають не гладку структуру, буде грубо. Мій зріст 1,72 м.

Хіт продажу