Сукня 123 08/2015

• автор: Ольга
  • дата: 23.02.2016
  • складність:
Подобається  6
Поділитись:

Опис

Сукню пошила недавно, з плетеного трикотажу, використано 1,5 м шириною 1,6 м. Без блискавки, розширила виріз горловини на 1 см по колу. Свій стандартний розмір вшивала десь по 1 см з кожної сторони. Інші коригування "мої звичні".

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Вам очень идет!Я выкройку этого платья пересняла сразу после покупки журнала,но никак не могу определиться с тканью...А Ваш вариант мне понравился!

Дякую! А у мене навпаки, тканина чекала свого часу довго, а я ніяк не могла вибрати між двома викрійками. А потім побачила варіант Лесі Федоренко на цьому форумі і вирішила обрати все-таки цю. Результатом задоволена.

Гарна сукня, теж ця модель подобається. Дуже ретельно зістиковано досить дрібний малюнок по швах - краса!

Дякую, Олена! До малюнка придивлялась ще на етапі розкрою.

Ольга, хорошая работа, промотрела кучу отшитых по этой выкройке на рос.ФФ и убеждаюсь-выкройка идет просто всем, на любую фигуру))) И я себе сшила, осталось только найти время сфотать)))

Дякую,Ірина! Чекаю фото!

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блуза прямого крою

Тим, кому подобається бути завжди навидноті, напевно припаде до смаку простора блуза з блискучої...

35 грн.

Зараз переглядають

Блуза-сорочка широкого крою

Довга блуза в тонку світлу смугу, з округленими боковими розрізами дозволить вам мати стрункіший...

35 грн.

Жакет-трансформер із драпірованими пілочками

Трикотажний жакет вільного крою з довгими рукавами і драпірованими пілочками. ...

40 грн.