0

Гусяча лапка 09/2015

  • автор: Ольга
  • дата: 11.12.2015
5
Поділитись:

Опис


Сукня зі щільного трикотажу в "гусячу лапку", що трохи тягнеться. Викрійка дуже хороша, але з огляду на пору року, змінила виріз горловини (підняла десь на 4 см і змінила форму), скоротила довжину на 5 см, подовжила рукави та відмовилась від розрізів на них. Вистачило 1,5 м тканини. Розмір іде в розмір. Без блискавки.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Вам идет ,красивое платье!

Гарне і вам личить дуже)))). А у мене технічне питання: не виникало проблем з шиттям щільного трикотажу? у мене був колись досвід шиття на руках, тепер трикотажу побоююсь))

Так м'яко облягає сукня, дуже мило і затишно виглядає.Красива модель і під верхній одяг дуже зручно її вдягати.

Олю, особлива подяка Вам за те, що прив'язали номером викрійки усі свої роботи до моделі в розділі "Журнали" (ті, де журнал уже завантажений на сайт).
Зараз наявні усі викрійки за 2015-2014 роки, далі в зворотньому порядку будуть наповнюватися 2013-2010.

Дякую всім! Дуже приємно! Юля, проблем з пошиттям не виникало, я взагалі дуже люблю шити саме зі щільного трикотажу, оскільки він у подальшому гарно тримає форму виробу. При пошитті виробів з тонкого трикотажу (халати, сорочки, блузи) приходиться флізелинити шви. Олена, буду слідкувати за сайтом, потім поприв’язую всі викрійки. Це зручно і для мене, і для інших, хто думає про пошиття цих моделей.

Хіт продажу

№ викрійки 108 B
69.9грн