0

Шоколад 08/2017 111В

  • автор: Ольга
  • дата: 08.03.2018
6
Поділитись:

Опис


Сукня з шоколадного трикотажу типу дайвінг, дуже щільного. Викрійка легка, залишила лише виріз горловини, стійку не робила, зменшила по довжині. Викрійку добре буде використовувати і під картаті квітчасті тканини, на літні та зимові футляри, щоб не різати принт.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

О, без коміра і вкороченою я не впізнала модель. Теж гарний футлярчик. 

Дякую! 

Дякую, що показали сукню з дайвінгу (або щільного трикотажу), бо хочеться пошити теплу сукню, а чомусь боялася обирати цю тканину. Тепер бачу, що все вийде чудово! Тим паче, з такою цікавою викрійкою.

Дякую, Світлана! Для такої тканини головне не вибирати надто порізану модель, інакше після кожного прання Вам доведеться ретельно розпарювати шви, бо навіть при низьких температурах прання воно трошки деформує сукню. А в цілому ця тканина не розтягується і не скручується, як часто буває з трикотажем.

Мені дуже сподобався Ваш варіант цієї сукні. Без комірця зовсім інша модель .Яще не шила цю сукню , але в планах вона є , тому тепер буду думати , з комірцем чи без нього.Саме за це і люблю Форум , що кожного разу дивуєшься , як одна і та сама модель в журналі зовсім по іншому може виглядати. 

Дякую, теж планую використати її повторно, оскільки викрійка відразу підійшла без зайвих коригувань.

Хіт продажу