0

Спідниця-олівець в клітинку

  • автор: Antonina
  • дата: 03.12.2018
5
Поділитись:

Опис


Вітання рукодільниці!

Хочу показати вам свою першу спідницю олівець, з якої я задоволена - мені в ній комфортно, вона добре "сидить" і вона тепла. Основна тканина - вовна з невеликим додатком поліестру. Тканина жила в моїх хомячкових запасах протягом двох років і оригінально була куплена як тканина на спідницю для моєї сестри. Спідниця на віскозній підкладці, виворітня сторона по поясу оброблена атласною косою бейкою (нажаль фото немає, але я подбала про "внутрішній" світ цієї спідниці). 

Викрійка для моєї фігури виявилась далеко не ідеальна. Моя талія - 69, бедра - 95. Я перезняла 36 і 38 розміри спідниці і модифікувала викрійку - в талії брала 36 розмір, а в бедрах - 38. В результаті довелось забирати ще добрих 2-3 см в задній шов, бо спідниця була завелика. Наступного разу, якщо ще шитиму по цій викрійці, то просто візьму зразу 36ий розмір з більшими запасами на шви. 

Більш нічого цікавого сказати про цю річ не можу :)

Хай муза вас не покидає! 

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Антоніно, ви створюєте такі стильні і елегантні образи! Все прекрасно: і зачіска, і аксесуари теж. Дивлячісь на тендітну і струнку фігуру, трошки засумнівалася і розмірах, які ви вказали. Тим більше, що і спідниця виявилася ніби не відповідною до ваших мірок. Можливо, ви не надто щільно натягували сантиметрову стрічку при вимірюванні обхватів талії і стегон? 

Дякую дуже за відгук! Міряю завжди в тонких капронових колготках, не затягую надто і вільно не пускаю, талія може і поменше (67-68), але бедра точно не менше :)

Дякую дуже за відгук! Міряю завжди в тонких капронових колготках, не затягую надто і вільно не пускаю, талія може і поменше (67-68), але бедра точно не менше :)

Проста модель ,але як вишукано виглядає.Посадка на фігурі ідеальна

Дуже дякую! Старалась дуже підігнати по фігурі )

Хіт продажу