Смугаста сукня

  • автор: Antonina
  • дата: 29.11.2018
  • складність:
Подобається  5
Поділитись:

Опис


Привіт, дівчатка!

Цю сукню дошила ще влітку, зараз просто хочу повикладати свої роботи на українській версії Бурди :)

Сукня шилась дуже довго - більше року. Почала я її шити перед поїздкою на море (за тиждень). За тиждень мені її не вдалось скінчити, тому дошивала я свою сукню аж наступного літа за рік, саме стільки мені знадобилось часу, щоб повернулось натхення.

Про пошив - верх викрійки розрахований на більш плечасту фігуру з більшим бюстом. Я на свої 88 см в грудях взяла найменший розмір, але навіть з урахуванням цього, груди у мене з декольте непристойно виглядали. Так як все було викроєне і модифікувати викрійки я тоді не вміла, я просто заклала складки спереді, щоб декольте зменшити. Поза тим, бретелі розташовані надто широко для мене, через це вони часом зсовуються. Бретелі я зробила коротші, ніж за викрійкою. На спідницю згідно викрійки у мене не вистачало тканини, тому я заклала складки по-своєму. В цій сукні я вперше вчилась шити підклад до верхньої частини одягу, раніше лише спідниці на підкладі шила. Пошив був досить простий, не розумію чому три крапки викрійці поставили. 

Загалом результат мені подобається, з коричневим шкіряним поясом та коричневим взуттям, як на мене, виглядає стильно. Прохожі люди на вулиці чіплялись за мене поглядом і роздивлялись сукню :)

Всім творчого натхнення і нових досягнень! 

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Какой стильный образ! А я подумала, что складочки часть самой модели, а оказалось это Ваша идея. Шикарно, очень удачно и к месту;)) Простой, но дорогой образ получился))) Вы умничка;)

Дякую дуже за відгук! Складки є і в моделі, але мені не вистачило тканини закласти їх в такий спосіб, тому була імпровізація :)

<видалений коментар>

Антоніно, вітаю на фотофорумі) Яку гарну сукенку ви пошили. З коричневими аксесуарами дійсно дуже стильний вигляд. Чекатимемо на ваші нові проекти)

Дякую Вам за теплий прийом! :)

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки завуженого крою із шовкового батисту

Вузькі брюки доповнені спідницею з тієї ж тканини. ...

35 грн.

Зараз переглядають

Сукня відрізна із зустрічною складкою

Золотаві сутажні стрічки різної ширини, настрочені уздовж вшитого пояса і вертикальних...

35 грн.

Блузка простого крою з короткими рукавами

Легка блузка з короткими рукавчиками шиється за тією ж викрійкою, що й сукня у білизняному стилі...

40 грн.