0

Плаття-зефірка 2015/11 - 101

  • автор: Antonina
  • дата: 04.05.2019
10
Поділитись:

Опис


Привіт, дівчата!

Цю сукню я зшила навздогін останнім теплим дням минулого літа. Тканина - рожева бавовна в дрібні білі квіточки, підкладка - тонкий білий батист. Тканини на цю сукню купила під час відпустки у Львові.

Викрійка чудова, нічого змінювати не довелось. Між основною тканиною і підкладкою вшила подушечки, щоб не доводилось ховати бюстгальтер. Сукня надзвичайно легка і повітряна, так і хочеться в ній танцювати або кружляти. Минулого літа їздила в ній на велосипеді - вітер роздував спідницю, відкриваючи білий батист підкладу, і я почувалась як в кіно :) У мене взагалі особливі почуття до одягу з підкладкою, особливо це стосується суконь. 

Дякую за увагу. Всім творчого натхнення! 

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Подобається ваш тендітний та ніжний образ)

Дуже дякую! :)

Очень красивый девчачье-милый сарафанчик, который так идёт вам, Антонина)))
Вещи с батистовым подкладом, у меня тоже ассоциируются с романтикой и кино. В них действительно чувствуешь себя особенно)))
Желаю, Вам в этом году побольше возможности выгуливать Ваш чудесный сарафанчик!

Дякую Вам дуже за добрі слова! :) 

Антоніно, ви така мила в цій сукні! Прекрасна модель і тканина.

Щиро дякую! :)

Антоніна, чудова сукня, дуже вам личить. Так і уявила вас на ровері, дуже романтичний образ.

Дякую дуже! :) 

Чудесное платье, очень нравится , обязательно обращу внимание на него, сама люблю такую женственность!! Спасибо за ваш пример !

Дуже раджу! Викрійка чудова, навіть талію не прийшлось завужувати, а це класична зміна в кожній моделі від Бурди ) 

Хіт продажу

№ викрійки 151
69.9грн