0

Сукня-тренч - 2018/4, 104

  • автор: Antonina
  • дата: 04.08.2019
12
Поділитись:

Опис


Ще раз привіт :)

Хочу показати вам свою вимучену сукню-тренч. Шила я її всю зиму, довго і муторно. Перший раз робила такий тип кишень, та і взагалі ця сукня - наскладніший мій проект. Порола я її трішки, бо спочатку розкроїла 36й розмір без змін і спідниця виясилась завузькою, прийшлось розпорювати і випускати припуски ззаді, приталювати в талії. 

Тканина - бавовняний габардин. Мнеться сильно, але приємно носити натуральну тканину. 

Коли перший раз вдягла цю сукню на роботу - колеги чоловіки питали чи я замерзла і тому сиджу в плащі на роботі )) Але вже звикли, і не дивуються.

Дякую за увагу,

Антоніна

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Шикарна сукня-тренч! Подобається ваш варіант. І такі гарні фото - з настроєм) Дякую за показ!

Дуже дякую за добрі слова, Олено! :)

Тонечка, и цвет и пошив идеальные!))) Дорогой образ получился, в стиле Max Mara. Вы умничка и носите с удовольствием и гордостью!;))) А коллеги "шутят" из белой зависти;)))))

Дуже дякую! Помітила, що одяг в натуральних відтінках завжди виглядає більш "благородно". 

Очень стильно!Супер -Вещь!!!))

Дякую! :) 

Сукня чудова , пошив просто ідеальний.Як би не знати , що то ваша робота , то виглядає сукня , як з бутіка.

Дякую дуже! Приємно чути, бо багато терпіння мені цю сукня коштувала )) 

Ваші муки мають вигляд модної та стильної сукні-тренчу! Ви попрацювали на славу, вийшов гарний образ у стилі мілітарі.

Красно дякую! Приємно :)

Сукня заслужено вимучена! Шикарно виглядає і дуже вам пасує, ви молодець що не здались і довели справу до кінця! Посміялась з коментаря ваших колег, чоловіки такі чоловіки :)

Дякую дуже за відгук! Дуже приємно :)

Хіт продажу

№ викрійки 1 B
69.9грн