0
Акція 1+1=3

Спідниця-олівець з рельєфними швами

  • автор: роса-на-траві *Світлана*
  • дата: 13.09.2017
14
Поділитись:

Опис


Доброго дня!

Спідниця, від якої були у захваті, але чомусь майже ніхто не пошив.

Викроїла одразу як придбала журнал. Та діло зупинилось, коли змітала. Долежали деталі до весни і почась робота, так як я вже начиталась про пошиття спідниці з підкладом, тобто це мій "перший досвід".

Модель для невисоких (а я 158см), та все рівно по низу спідниці вкоротила на 4 см і завузила на 1,5см з кожної сторони. Забрала в талії (талія у мене на розмір вужча, ніч у мірках, тому всі спідниці, сукні та брюки коректую). Більше змін не було.

Тканина: денім з еластаном, від якої я не була у захваті, так як ВТО було важко зробити, а от у носці вона прекрасна.

Рахую, що час потратила не дарма і маю у гардеробі універсальну річ.

P.S. За фото, вибачайте, так як фотографував син. При нагоді, додам більш естетичного виду.

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Так, цікава спідниця, я про неї пам'ятаю завжди - рельєфні шви додають жіночності та м'якості. Виграшна деталь. А спідниця-олівець - це модель, яка дозволяє завжди виглядати стрункою та гарною :) Акуратний та рівнесенький підклад - моя мрія.

Світлано, дякую! Я тільки з-за цих рельєфних швів і шила. Чомусь вони мені так в "душу запали" :).

Гарна спідничка, а контрасний підклад - ще краще. Люблю такі неоднозначні відхилення від класики, тому, що вваажаю, що річь неповторною роблять саме  деталі. 

Тетяно, дякую! Я також люблю підклад щоб відрізнявся від основної тканини, а коли ще й принт (на підкладі) цікавий, то взагалі - щастя.

Светлана, сделано качественно, со вкусом, строчечки ровные, стежки одинаковые. Очень хороший результат даже для опытных мастериц, а для "первого опыта" - так выше всяких похвал. Видно, что Вы трудяжечка !!!! И конечно же время зря не потрачено, такая классика практически не выходит из моды, разные компаньоны - разные образы. Ждем обновленной публикации.....

Зоя, ну Ви мене вже захвалили. :) Дуже дякую за приємні слова! Я трішки страждаю на перфекціонізм; люблю, щоб все було якомога краще. Інколи, в мого чоловіка бувають істерики, коли він бачить, як я переробляю по декілька раз, щоб добитись бажаного результату.

Спідничку на фото видно, головні деталі теж. Добре, що ви її показали, Світлано.

Спідниця-олівець - річ необхідна, але хочеться іноді її якось пожвавити без втрати елегантності. Завдяки контрастним великим стібкам по рельєфних швах вам це вдалося якнайкраще.

Олено, хоча в соц. мережах і кричать, що Burda не така хороша як колись, але я бачу, що, навпаки-  в журналі працює хороша, професійна команда. До нас доходить результат великої і кропіткої роботи, а нам залишається лише вибрати модель, яка підходить нашій фігурі.  Так і в цій спідниці, ці контрасні стібки по швах просто необхідні, без них спідниця втрачає дуже багато.

Світлано, як вам вдалося так акуратно стачати діагональні шви? Та ще й відстрочити їх без розтягування? Уявляю, як це складно.

Дякую, що показали цю модель, бо я в журналі звернула увагу тільки на світшот. А спідничка то чудова!!!

Спідниця, насправді, шиється легко. Єдине, що спочатку треба на передньому полотнищі пришити деталь 1 і 2 і зробити ВТО, а потім пришивати 3-ю деталь, тоді легше розгладити шви. А я стачала, приміряла та скоректувала дещо, а поті всі три разом пришила, а як почала робити ВТО, то намучилась. І перед пошиттям переглянула відео  в інтернеті про ВТО. Вони мені дуже допомогли.

Я, напевно, видамся дивною, але знаєте, що мене найбільше вразило? - Куточки біля шліци з вивороту! ))) Я просто в захваті! 

Сама спідниця й справді класна - джинс і пряменькі олівці - практично постійно в тренді. А у Вас 2 тренди в одному - універсал! )))

Людо, дякую! А як робити такі куточки є в журналі (технічні малюнки). Робила також вперше і сподобалось, лише треба потренуватись.

Світлано! Прекрасна спідничка! Якісна робота і розкішна серединка. Акуратно та гарно.

Тетяно, дякую!

Зачекайте будь-ласка