0

Блуза-сорочка з двохстороннього шифону

  • автор: роса-на-траві *Світлана*
  • дата: 18.10.2018
12
Поділитись:

Опис


Доброго дня, майстрині форуму!

Хочу сказати, що випадково віртуально познайомилась з дівчатами з Дніпра і приєдналась до їх флешмобу "Круїз" (нажаль, з запізненням показую відшиті вироби, але краще пізніше, ніж ніколи).

Блуза з двохстороннього шифону мені здалась якраз тою моделлю, в якій зручно подорожувати. Вона прекрасно поєднується з джинсами і снікерами, а на вечірній вихід з босоніжками на підборах.

Блуза відшита з викрійки, яку я вже опрацювала, але не робила канти.

Викрійку на тканині розмістила поперек, так як малюнок для мене великий і я хотіла б, щоб він знаходився якомога більше на плечах.

Шви оброблені подвійним швом, а низ московським. Гудзики обтягувала вручну, так само і вручну обмітані петлі.

P.S. Так я це "круїз", то додам фото візитної картки Лісабону - трамвайчика з минулого століття.

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Дуже красивий шифон і малюнок так делікатно ви розташували. Як завжди - стильний і невимушений образ. І шиття шифону потребує старанності - акуратна робота.

Олено, дякую! Великий розмір малюнку змусив трішки подумати та результат мені дуже подобається - акцент на верх (комір та плечі).

Роскошно! Очень красива и оригинальная блуза получилась.

Марино, дякую, особливо за "розкішно". Я твоїм останнім образом також була вражена - хочеться дивитись і милуватись.

Света, выкройка одна, а насколько разные блузы "на выходе" )))) Предыдущую оригинальной сделал кант, эта смотрится очень стильно за счет выбранной ткани. Такой благородный шифон, с красивым принтом..... просто прелесть ! Даже не думала, что шифон может быть двусторонним... Однотонный понятно - там с любой стороны одним цветом, не понять , где лицо, где изнанка. А тут видно другие оттенки на изнаночной стороне ткани. С джинсами смотрится очень стильно, классное цветовое сочетание.

Да, Зоя, современные технологии дают намного больше возможносте в создании тканей, чем нас и радуют. Сторона графитого цвета красивее и  на ней ярче рисунок, но мне по типажу больше подходила эта сторона. Под эту ткань несложная выкройка из Burda подходила как можно лучше, плюс ткани было в обрез. 

блузка з шифону ,річ .ніби маленька ,але потребує стільки кропіткої роботи. Сама я не люблю дуже багато складнощів ,але майстерністю завжди захоплююсь. Вам дуже підходить тендітність тканинки і цей акварельний принт

Тетяно, дякую! Мені дуже приємно почути такі слова.

Світлано, в мене таке враження, що всі навкруги роблять великі проекти та великі справи (на відміну від мене з простими речами). Нереальна робота з тонким шифоном, у мене бракує слів, щоб висловити враження від сміливості та майстерності :) Круто!!!

До речі, у вас, мабуть, весь рік йде круїзний сезон? :) Тобто сприятливі погодні умови для літнього одягу.

Світлано, не наговорюй на себе, просто, мені здається, що ти боїшся шити з-за недостатнього досвіду (саме так було в мене). Якщо ти наважишся - я можу тобі допомогти з пошиттям речі з шифону. 

Ні, в Португалії зими також холодні. Сподіваюсь, що покажу і варіанти теплого одягу.

У мене є досвід роботи з трикотажем-маслом. Жах. Підкладала папір і все одно машинка переставала шити, ковзала по тканині... Постійно, а не один чи два рази. Ту блузу я пам'ятаю досі. Тому шифон та шовк для мене ототожнюються з тим маслом :) 

А теплі речі чекатиму ;)

Хіт продажу