0
Акція 1+1=3

Світшот з аплікацією (модель 129)

  • автор: роса-на-траві *Світлана*
  • дата: 11.04.2018
14
Поділитись:

Опис


Доброго дня, майстрині!

На весну пошила для доні світшот з двохстороннього трикотажу.

Хочу одразу сказати, що викрійку спинки ледве знайшла на "листі викрійок" і вона виявилась недодрукованою.

За знятими мірками Софії, виходило, що треба брати 134 розмір (потім прикладала викрійку до готового светра і немом все мало бути добре, і по довжині, як рукавів, так і полочок, і ширині виробу. Нажаль, вийшов короткуватий.

Рукава і горловина мали бути оброблені так само, як і низ спинки з полочкою, але, нажаль, прийшлось змінити ідею: зібравши низ рукава до 11 см і пришивши манжет еластичним швом, після примірки зрозуміла, що ручка дитини проходить з труднощами і рукав короткуватий. Після тижня роздумів, вирішила зв´язати резинки. Як раз були нитки золотистого кольору, але вони були теплого тону, а в мене на світшоті золото "холодне" - дисонанс. Після роздумів "а чому б не взяти нитки контрастного кольору" на очі попались ці - сіро-піщані (акрил). Думаю, що так вирішила проблему прання, адже акрил можна прати в машині. 

Ось так, в одному виробі, поєднала шиття, в´язання і аплікацію.

 

Світшот зшивала спеціальним еластичним швом. Шви подвійні. Припуски рукава обмітала зигзагом. Манжети і горловина прикетльовані. Шаблон такси взяла з давнього номеру Burda, а зірок - з інтернету.

Всім гарного дня!

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Как все красиво получилось !!!! Загляденье !!! И очень-очень аккуратно. А сочетать на одном "пространстве" таксу и звезды - это так креативно, так неожиданно, так интересно !!!! Просто картинка, а не свитшот! Придется Вам, Светлана , запастись нитками, чтобы потом довязывать резинки на рукавах подлиннее. Дети растут быстро, а расставаться с таким изделием дочке вряд ли захочется....))))))

Зоя, спасибо! Так много приятных слов написали. Нет, доделывать не буду, так как вижу, что трикотажная ткань не очень качественная. Но шью под него рубашку - ее полы будут выглядывать и как раз хорошо будут сочетаться с короткостью свитшота.

Супер! Хочу такой! Ооооочень классный!

 

Тетяно, дякую!!! А чому б і не пошити світшо з кумедними аплікаціями?!! Завжди є можливість вигуляти таку річ, навіть з подругами кави попити...

Очень классный свитшот! 

Оксана, дякую!

Який цікавий світшот - стільки всього поєдналося у ньому. Результат дуже гарний і стильний. Замилувалася акуратністю роботи в усіх деталях. А яким сопособм набраний край манжети? Він схожий на промисловий, дуже професійно виконаний. 

Доня ваша - чарівна дитина, кожного разу милуюся чудовими невимушеними і виразними фотографіями)

Олено, дякую за таку високу оцінку моєї роботи (завжди приємно, коли тебе хвалять) :). Резинку я в´язала на машині: 1х1, а потів видвинула всі голки на обох фантурах і в´язала ще пару рядів вкругову  курилом і, провязавши пару рядів допоміжною ниткою, скинула її. Можна і руками, тільки тоді  треба буде добрати другу сторону гладі, тобто в´язати два рази.

Яка краса! Я про все :) Так вдало поєднані та виконані всі елементи... І, як результат, стильний та затишний світшот.

Світлано, дякую! Вашому хлопчику світшот по цій викрійці буде незайвим.

А я зважилась на анорак з Бурда.Діти.2013 і не можу закінчити роботу. Новеньке не починаю (хоча хочеться), мотивуючи себе на завершення роботи. А забаганок багатенько ;) Тепер, дійсно, ще одна з'явилася.

Світлано, знайома ситуація. Часто речі ждуть свого часу (по 2-3 місяці). Майстрам-початківцям треба прийняти таке положення речей: "дівчата шиють і співають, а мати поре і плаче" :) Тобто, більше шити і, якщо необхідно, пороти і знову шити. Я ще: ні разу не зшила річ за описом з журналу, завжди приходилось підстроюватись від тканину. Як найшвидшого закінчення роботи!

Світшот класний! така проста модель , а скільки креативу і роботи! Вашій донечкі він дуже пасує і фото дуже класні

Тетяно, дякую! Дуже приємно чути такі відгуки!

Зачекайте будь-ласка