0

Сукня до Дня Народження

  • автор: Alexandra Dovbysh
  • дата: 11.09.2016
10
Поділитись:

Опис


Доброго ранку, дня і ночі! 

Шити сукню на День Народження за один день стає вже для мене традицією)) Так як діяти треба було швидко, я обрала Викрійку з якою вже працювала, та якщо подивитися на ці вироби, то вийшли зовсім різні вбрання) бо на цей раз я кроїла тільки ліф, бретелі переробила на звичайні, трохи їх зібрала зверху (подобаються складочки на цій тканині), а спідницю вирізала по силуету старої сукні. А щоб додати цьому вбранню ошатності, я додала мережева в колір до низу, ось що вийшло)) І тим самим підтримала тенденцію нашого форуму - додавання мережева в свої вироби)) 

Щодо матеріалів, то це трикотаж - масло. Шила з кусків, тому важко сказати які витрати, колір - марсала. 

Пробачте, що всі фото майже однакові і чомусь я незадоволена на них, хоча мені здавалось, що я посміхаюсь) але що маємо...Честно кажучі,  іноді мені шити легше, ніж фотографуватись з моїм хлопцем, скільки ж це нервів)))

Гарного дня та вдалих фотографій)))

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

З днем народження, Сашо! Чудова сукня, вам дуже личить. Просто леді ін ред, класна!!!

Дякую))) 

Александра, поздравляю Вас с Днём Рождения!

Платье получилось одновременно и очень ярким и в тоже время по-девичьи милым.  Вам очень идет и выбранный силуэт и  этот оттенок красного!

Спасибо)) переживала, что цвет будет не совсем к лицу, ведь ткань эту я покупала когда у меня были черные волосы, но под блонд очень даже ничего) 

Олександро, з Днем народження! Бажаю нових творчих проектів і фотографій, які виходять одразу і ви собі на них подобаєтеся:) Особисто я дивлюся ваші фото, як сторінки з журналу, ви просто красуня.

Сукня надзвичайно ефектна. І колір, і мереживо поєдналися якнайкраще у створеному вами вбранні. Те, що викрійку не впізнати, я і не дивуюся. У вас по-іншому не буває. Дизайнерський дух так і буяє у стрічці з вашими проектами:) Так тримати!

Дякую!)) що ж, тепер треба тримати марку, після таких слів)))

Вітаю з днем народження! Вдала сукня, гарний колір, актуальне мереживо! Про фотографування... Як я Вас розумію... Мене фотографує 8-річна донька з рівня свого росту. Майже всі фото з ефектом подвійного підборіддя або без голови. З півмільйона фотографій обираю 5-6 більш-менш вдалих, редагую, обрізаю і публікую. На наступний день вже все подобається.

Дякую))) А мене фотографує 28річний хлопчик, котрий не любить це робити)))

Сподобалась Ваша сукня! По фігурі лежить просто ідеально! 

Дякую))

Хіт продажу