0

Сукня "Хамелеон"

  • автор: Ірина Щербань
  • дата: 27.05.2016
7
Поділитись:

Опис


Сукня "Хамелеон" дійсно відповідає назві завдяки тканині. Трикотажний оксамит переливається від бірюзово-зеленого до сріблясто-сірого, і ці переливи видно навіть на фото. Пошита сукня була три роки тому, на мої 45, так, ті самі, коли "баба ягідка опять". Фото із журналу дає його у рожевому кольорі. Виконана сукня у 40 розмірі, але тканина та крій дозволяє і у 42 розмірі носити сукню без проблем. Крій передбачає дуже глибоке декольте, тому драпіровку прийшлося заводити у бокові шви трохи глибше, ніж того вимагали мітки на викрійці, а в іншому - не було потреби щось змінювати. Виглядає сукня в мене так само, як і в журналі. Саме тому #хочувжурнал

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Обожнюю оксамит! І вперше бачу оксамитову сукню. Поєднання вражає. Я дуже вражена. Дякую!

Дякую, Світлано! Дійсно, оксамит дуже приємний на дотик (і не тільки власний, а й, можливо, партнера у танці), це як і шовк - елемент розкоші, сексуальна річ. До того ж оксамит на трикотажній основі надзвичайно зручний при носінні. Це саме та святкова тктанина, яка допомогає жінці думати на святі про радісну подію, а не про те, що шось-там тягне, врізається, сповзає та інше. Сама думка про те, що ти виглядаєш розкішно, до того ж тобі комфортно, на додаток вдалий крій (за чудовими викрійками бурди), і ти - королева! Я це відчувала, чого і іншим бажаю!

Яка розкiшна тканина! Плаття вражаюче, Вам дуже личить!

Дякую, Надіє! На мою думку, в гарних тканинах люба жінка виглядатиме гарно. Але ви праві, оксамит - це особлива тканина, для особливих подій. Немаловажну роль грає крій, за яким розкроєна сукня. Нащастя, у всіх нас є чужовий журнал BURDA, викрійки якого дозволяють мати річ, і, при власному старанні, кожній жінці виглядати, як ви сказали - вражаючи.

Ірино, це просто взірець святкової сукні. І оксамит тут такий доречний. Віддітнок вам до лиця. Ви просто красуня! Пам'ятаю цю модель. Дуже подобається, але в 2009 році так і не наважилася шити трикотаж на звичайній машинці. Зараз, мабуть, впораюся з нею і без оверлока.

Дуже дякую, Олено! Комплементи жінці від жінки - дорого варті. А що до журналів за минулі роки, то я часто до них повертаюся. Напевно ви, як і я, помітили, що раніше було більше моделей більш складного крою. Для таких завзятих рукодільниць, як ми з вами, замислуваті лінії крою спонукають до шиття, хочеться братися саме за таку роботу. Я це люблю, це як гра у конструктор в дитинстві. Але я розумію, що мета журналу - популяризувати рукоділля та спонукати новачків до нового захоплення, а для цього необхідно давати моделі простого крою, доступного і простого у пошитті, це вірний хід. Але є побажання, аби про більш умілих майстринь не забували, давали моделі більш складного крою. Це як взірець до якого треба прагнути новачкам. Щоб у них була така думка: для мене це складно, але якщо це дають для шиття, і хтось це вміє робити, то з часом зможу і я. Тоді журнал матиме вірних, постійних читачок, і тиражі бубуть зростати. Як на вашу думку?
Що до трикотажу на звичайних машинках, то я чітко виконувала рекомендації журналу - шити трикотаж вузькою зігзагообразною строчкою, все виходило гарно. А тепер коли в мене є нова швейно-вишивальна машина, то я "ас"! До речі на вибір машинки для купівлі рішаючу і головну роль зіграв журнал бурда, де неоднократно була розміщена реклама швейно-вишивальної компьютиризованої машини з ЖК-димплеєм Brother Innov-is 1250, яку я і придбала. Дуже задоволена.

Ірино, мені теж іноді здається, що раніше моделі були більш складними. Але думаю, що це модні тенденції "винні". Зараз актуальні прості і просторі фасони, як це було десь у 80-х, коли я починала шити на себе. До речі, дуже зручна мода для новачка:) Викрійки моїх перших літніх топів і спідниць були, фактично, прямокутником з отворами для рук і голови або зібраними на три ряди резинки в талії:)По-справжньому світ шиття відкрила для себе у 1987 році, коли з'явилося перше видання Burda російською в СРСР. Не могла повірити, що тепер мені доступно самій пошити неймовірно гарні і модні речі. І не треба мучитися з конструюванням викрійок. Дякую за рекомендацію машинки!

Хіт продажу