0

Яскрава сукня з джерсі

  • автор: Ірина Щербань
  • дата: 29.05.2016
4
Поділитись:

Опис


Можливо кількість виробів, які можна виставляти на конкурс необмежена, я не знайшла про таке, тому наважилася розмістити ще одну сукню на форумі і дуже #хочувжурнал  . Зшита ця сукня зовсім недавно, свіженька.
Крій цієї приталеної сукні має глибоке декольте по типу "гойдалки". Тканина - трикотажне джерсі, з якої зшито сукню, трохи не така еластична, щоб гарно спадали драпіровки вирізу, тому як вихід застосувала брожку, якою закріпила складки на вирізі горловини. Зшито сукню без змін, точно як у журналі, у розмірі 44. Згідно рекомендацій до шиття, низ та рукава оброблено подвійною голкою, яка дає двойну строчку, внутрішні шви виконані спеціальною строчкою для трикотажу і оброблені срочкою, яка виконує функції та візуально імітує оверлочну строчку. Працювати з трикотажними тканинами треба голками з круглим гостряком, щоб гостра голка не пошкодила полотно тканини. Закруглена голка нібито роздвигає петлі трикотажу. Такі рекомендаціє дає журнал і я їх строго притримуюся, рекомендую всім - це дає чудовий результат. І взазалі, всі рекомендації журналу Бурда дуже цінні.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Ірино, посміхайтесь частіше, Ваша усмішка чарівна. Сукня чудова, Вам дуже личить, виконання бездоганне. Така елегантна леді !

Дякую, Таня! Про леді - це приємно. Хоча чоловік від першого шлюбу, офіцер запасу, ставив це мені як дефект: Ты слишком интелигентная... :) Згодна, сукня чудова, зручна, хоч і зовсім нова, але встигла її декілька разів одягти на різні травневі свята, всім подобається, ось тільки фото якісь невдалі в мене виходять, потрібен фотограф, або як мінімум компьютерний дизайнер, щоб у фотошопі підправити мої світлини. :)

Як гарно сидить сукня. Ніби делікатно обіймає жіночну фігуру. Дякую за фото крупним планом - шви бездоганні. Зразок того, як можна акуратно і якісно шити трикотажні речі без оверлока. Котрий раз сама впевнююся, що Бурда поганого не порадить, варто чітко дотримуватися рекомендацій і все добре виходить.

Дякую, Олено! Дуже добре, що у теперішніх номерах Бурди багато уваги відведено майстер-класам та ілюстрованим курсам, де можна наглядно роздивитися та поступово прослідкувати послідовність шиття, навчитися деяким операціям, які на практиці могли бути проблематичними, але не з журналом Бурда! Коли я була молоденькою, ще в школі, то дуже гордилася з того, що можу "до купи зібрати" більш складні моделі, ніж ті, які проходили на уроках праці. А ось моя покійна матуся казала: "Що з того, що зшила спідничку? А ось коли знімеш її, візьмеш у руки, і зразу видно - "де пальці знать"! Це означало, що поганий виворіт, неакуратно зроблено, тобто робота невдала, не якісна, гордитися нічим. Таким чином вона мені піднімала "планку успіху", дякую їй за те. Я дуже любила її старовинні книжки з шитття 50-х років, за ними вчилася кроїти і шити по правилам, самотужки, наполегливо, потім перші мамині журнали мод 50-70 роки, зараз у мене їх, на жаль, не багато зберіглося, але є, це мій "раритет". Пізніше, в студентські роки, це перші в Україні, ще німецькою мовою, випуски журналу Бурда моден. Дуже добре що тепер журнал Бурда випустив книжку "Практика шиття", я придбала її через сайт журналу, дуже вдячна редакції і сайту. Раджу всім придбати цю книгу, покращувати свої навички шиття, прагнути до досконалості.

Хіт продажу