Велика сім’я Burda

 

Оффенбург, Мюнхен і далі увесь світ – журнал Burda Style дарує радість творчості мільйонам читачів у різних країнах!

 

Любов до шиття

У 1949 році Енне Бурда заснувала видавництво, головний офіс якого і сьогодні розташований в Оффенбурзі. А в 1950 році у світ вийшов перший номер журналу мод, який тоді називався Burda Moden. Він мав великий успіх і зовсім скоро став найпопулярнішим виданням для кравчинь-аматорок. Причому по всьому світу! В кінці 80-х журнал прийшов і в Радянський Союз, а з 1994 року він видається навіть у Китаї. Сьогодні журнал називається Burda Style.

 

Змінилося не тільки ім'я, а й саме видання: оновився дизайн, з'явилися нові теми і рубрики. Зараз Burda Style видається більш ніж у 100 країнах 17 мовами. Ви напевно помітили, що на листах викрійок усі терміни дані відразу декількома мовами. Як правило, моделі одягу разом із листами викрійок друкуються у всіх країнах без змін. Лише такі рубрики, як «Тенденції», «Аксесуари» або «Краса», можуть відрізнятися.

 

 

Трендове пальто, блузка зі спідницею або ретро модель - редакції журналу в різних країнах самі вибирають фото для обкладинок, і часто цей вибір не збігається з оригінальним варіантом. Так вийшло і з номером 11/2019.

 

Burda International

Так називався спеціальний випуск журналу Burda Moden, який виходив кілька разів на рік і був присвячений моді haute couture. На його сторінках були представлені моделі від Джорджіо Армані, Вів'єн Вествуд, Донни Каран, Карла Лагерфельда та інших іменитих кутюр'є, які можна було пошити власноруч. Сьогодні ж дизайнерські викрійки можна знайти прямо на сторінках Burda Style.

 

 

Цифрова ера

У 2001 році у журналу з'явився свій сайт в інтернеті - burdastyle.de. Українська версія сайту burdastyle.ua працює з 2015 року. Тут майстрині можуть вибрати вподобані моделі (більше 700 на кожен сезон), замовити або завантажити інструкції з їхнього пошиття і викрійки. Ще на сайті можна знайти цікаві майстер-класи, поради з шиття і роботи з різними матеріалами, а також форум, де збираються однодумці. До речі, завдяки ресурсу burdastyle.com на одній платформі можуть спілкуватися читачі з різних куточків світу. Burda об'єднує!

 

Від Скандинавії до Бразилії -географія журналу Burda Style дійсно вражає!

 

 

Мода поза політикою

Все місто, ні, ціла країна на надзвичайному стані - і все через моду! У Міжнародний жіночий день 8 березня 1987 року Burda Moden, перший західний журнал, який зруйнував залізну завісу, прийшов у СРСР. Ця подія стала вершиною професійної діяльності Енне Бурда і справжньою культурною революцією. На честь випуску першого номера російською мовою в Москві в Колонному залі Будинку спілок пройшов грандіозний модний показ, який навіть передавали по телевізору.

 

«Мода не знає кордонів» - ця фраза була надрукована на пакетах із подарунками, які всі гості отримали на пам'ять. Тодішній міністр закордонних справ ФРН Ганс-Дітріх Геншер сказав, що для налагодження дружніх зв'язків із Радянським Союзом Енне Бурда зробила більше, ніж до неї три посла разом узяті.

 

 

У московському показі взяли участь такі супермоделі, як Крісті Тарлінгтон (праворуч на фото). У фіналі демонстрували весільні сукні під увертюру П. І. Чайковського «1812 рік». На подіум під бурхливі оплески вийшла і сама Енне Бурда! Burda Moden російською мовою стартував із накладом 100 000 примірників, який відразу був повністю розкуплений. На фото: Енне Бурда тримає в руках той самий легендарний перший номер. У 1987 році журнал Burda Moden російською мовою виходив лише один раз на сезон.

 

В Україні журнал Burda виходить з вересня 1997 року і віддані прихильниці люблять його так само гаряче, як і в далеких вісімдесятих.

 

ФОТО: VAB, BURDA. ІЛЮСТРАЦІЯ: BURDA.
За матеріалами Burda 4/2020

 
0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Юбка со встречными складками

В женственной юбке со встречными складками и карманами в швах вам будет так же комфортно, как и в...

30 грн.

Зараз переглядають

Брюки довжиною 7/8 з лампасами

Невимушена елегантність! Брюки з тканини в клітину гленчек мають актуальну довжину 7/8. Уздовж...

30 грн.

Туніка вільного крою з довгими рукавами

Спокуслива і в той же час делікатна туніка прикриває стегна і не просвічує, оскільки посаджена на...

30 грн.